wyszukiwanie zaawansowane
6 wyników w czasie 516 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Trzeba spojrzeć obiektywnie.

drogi z punktu A do B jest zawsze taki sam. A to nie prawda, bo poza szczytem zajmuje to mniej czasu i można to dopasować do rozkładu przyjmując, że w czasie szczytu droga A-B trwa 4 minuty, a poza szczytem 2. I wtedy nie ma problemu, bo autobus by miał różny czas dotarcia do poszczególnych

Re: Podwyższać ceny paliwa!

Gość portalu: Itsme napisał(a): > Czarownikowi, który zwie się wielkim bardzo bym chciał żebyś mnie oczarował > swoimi argumentami.Jeżeli Ci się to uda to pokłonię się przed > Tobą. A oto krótka historia na rynku paliw w ostatnich 9 latach w Polsce i nie > tylko. W 1999r. b

Re: dzerżynski, opowiadasz bzdury!

powiadasz rewizjonisto? 1. Ciepielów - 9 września 1939 roku - 300 jeńców. 2. Bydgoszcz - wrzesień-grudzień 1939 roku - przynajmniej 40 jeńców. 3. Boryszew - 22 września 1939 roku - 50 jeńców. 4. Majdan Wielki - 20 września 1939 roku - 40 jeńców. 5. Serock - 4 września 1939 roku - ok. 100 jeńców. 6

Zdjęcia:

Powalający tok myślenia

ma możliwości lokalowych, zaś na południowej ścianie też miejsc na jakieś kawiarnie jest jak na lekarstwo - w zasadzie tylko pomiędzy Zamkową a Świdnicką dałoby się jakieś odpowiedni lokal znaleźć. 2. Skąd pomysł, że zlikwidowanie przejścia podziemnego na Świdnickiej zwiększy liczbę osób tamtędy

Sygnalizacja we Wrocławiu tylko przeszkadza

maps.google.pl/?ll=51.144773,17.030783&spn=0.004119,0.011319&t=h&z=17&layer=c&cbll=51.144541,17.030845&panoid=B9qVomdiS6tYxn7-hTTWmA&cbp=12,173.18,,0,7.7 Światła te w zamierzeniu miały pozwalać pieszym na przechodzenie przez Żmigrodzką i bezpieczne korzystanie z przystanku. Zapomniano jednak o tym fakcie, że tamtędy nikt nie chodzi, bo nie ma po co. Tramwaje jeżdżą rzadko, przechodzić przez ulicę nie ma sensu (bo nic tam nie ma). W zupełności więc

Re: Drogi Pawle

to, że w USA co dzień lądują marsjanie. Floryda była jedym z wielu przykładów które są w linkach jakie Ci podałem. A wybrałem ją, bo akurat o niej miałem dane na wierzchu. Popatrz na Montanę czy Wielką Brytanię. ) 4. Wierz mi wielki (a możesz mi wierzyć), że te Twoje informacje o liczbie