wyszukiwanie zaawansowane
3 747 wyników w czasie 886 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Ukm u niemowlaka

. Robiliśmy 2x scyntygrafię i zaraz po urodzeniu miał cystografię. Ale to były większe poszerzenia i i tak były niedaleko normy. U was to w ogóle nadgorliwa jakaś lekarka wykazała. Pewnie dziecko tuż przed sikaniem było, wtedy układ jest bardziej napełniony. Przez kilka lat co miesiąc robiliśmy badanie moczu

Ból w pach i pachwin, powiększone węzły, wyniki (początek wątku)

. Morfologia, iGe, rozmaz krwi, żelazo, witamina D, przeciwciała, tsh i wiele innych. Morfologia nie jest zbyt ciekawa, ige to od alergii prawie 500 podobno, a norma do 10, problemy z limfocytami, zresztą zerknijcie sami. Moczu badanie wyszło ok., Epstein-Barr dziwny, ale lekarz zbagatelizował, więc zakładam

Powiększony brzuch jak przy wzdęciach. (początek wątku)

końcu udałem się do lekarza rodzinnego, który zlecił mi USG, badania krwi i moczu. Wyszły podwyższone limfocyty, niewiele bo 42,6 a norma jest do 40. Badanie krwi powtórzyłem po miesiącu czasu wtedy było juz 46,2 i lekko obnizone neutrofile i bazofile. Poza tym ok. Na USG oczywiscie tez wszystko w

Zdjęcia:

Problemy zdrowotne (początek wątku)

stosowanie diety IBS. Zlecil ponownie badania krwi, kalu i moczu. W badaniu krwi podwyzszone: MPV (12,6), PDW (21,5), Bazofile (1,1), Granulocyty segmentowane (66), obnizone: RDW (9,7), Eozynofile (1,6). CRP (0,2), OB (10). Podwyzszone FT3. Endokrynolog stwierdzil ze z tarczyca wszystko dobrze a podwyzszony

Prośba o pomo czy to borelioza ? (początek wątku)

,kompletnie brakuje mi sił do życia, najchętniej nie wychodziłbym z domu. Zrobiłem badanie krwi oraz moczu w których wszystko było w normie oprócz wypłukania witaminy D3(25-Oh-D3): poziom wystarczajacy 30-100 ng/ml poziom niewystarczający 20-30 , niedobór <20 mój wynik to 19,19 ng/ml oraz w moczu wystąpiło

Ogólne oslabienie...pomocy (początek wątku)

dole i wyleczyłem zęby po lewej stronie (strona po której piszczy mi w uchu) Zero zmian wiec pojechałem do lekarza rodzinnego od którego dostałem skierowanie do laryngologa. Miałem podstawowe badania ucha AUDIOMETRIA TONALNA I TYMPANOMETRIA. Laryngolog bo odczytaniu wyników stwierdził ze wszystko z

Re: Przebijanie pęcherza

maszyny do badania krwi nie mają wolnego i jeśli tak, to możesz pojechać do całodobowej lecznicy z taką maszyną do analizy. Po 15-20 minutach od momentu pobrania krwi otrzymujesz wynik z rozmazem. -- Wiesia + 5

Re: Mgła mózgowa.

Dzięki za cenne rady. Mam swoje wyniki badań. Robiłam takie podstawy pod poradnię, bo tego oczekiwali i nie wiem ale coś jest nie tak. I nie wiem co to znaczy. Mam leukocyty w moczu 15/20 w polu widzenia. Morfologia z rozmazem: przekroczyłam MONO% ( 15,8% norma: 0,0- 11,0) i MONO# ( 1.02 norma

Re: słabe przyrosty 5-miesięcznego niemowlaka prz

karmieniem widać było, że zgłodniała). „Efektywne nie znaczy 20min przelykania, to się tyczy noworodków. A i maluszek może potrzebować 5min jeśli mama ma szybki wyplyw, grunt żeby były dobre przyrosty.” Szybkiego wypływu ogólnie chyba nie ma, poza początkiem samym. Acz faza „zasysania” trwa u córki długo

Miluś nie żyje. Dzisiaj w południe odszedł za TM (początek wątku)

Walczyliśmy i przegraliśmy. Myślę, że początkiem kłopotów z nerkami była narkoza w lipcu - usuwane 4 zęby i zdejmowany kamień. Badanie krwi w lipcu - świetne, ale pod koniec października jakoś był zbyt żylasty (choć to jego normalna sylwetka). Zrobiłam od razu USG (ot tak sobie) i od razu lekarz

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.