wyszukiwanie zaawansowane
8 wyników w czasie 185 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: kupka po każdym posiłku u 6 miesięczniaka

Sugerowałabym wykonanie badania kału na obecność candidy (mikroskopowe, albo posiew). Polecam forum "alergie". -- Kuba (12.11.2004) i Adaś (20.08.2006) Siedzi w błocie hipopotam, chlupopotam, chlapopotam, chlapobłotam, chlupobłotam, plamobłotam, piegobłotam, hipobłotam, hipopsotam

Re: brzydki zapach z buzi

a jak wyglądają/wyglądały wypróżnienia, czy dziecko śpi spokojnie, czy ma dolegliwości brzuszkowe, czy były pleśniawki, jakieś zmiany skórne? też podejrzewałabym candidę zrób badanie mikroskopowe kału, albo posiew pod kątem candidy wejdź na forum alergie i znajdź laboratoria polecane w

u nas też brak poprawy

a nawet patrząc na wyniki badań jeszcze gorzej (w marcu w badaniu mikroskopowym ++, w maju w posiewie wzrost obfity) jestem załamana, a jak czytam książkę dr Janusa to już w ogóle chce mi się płakać -- Kuba (12.11.2004) Adaś (20.08.2006)

Zdjęcia:

Kiedy ponowne badanie po leczeniu lamblii? (początek wątku)

Minęło 2,5 tygodnia od leczenia Furazolidonem u mojego 8-miesięcznego synka. Czy mogę zacząć już powoli zbierać próbki do kolejnego badania? Badać komplet, czy darować sobie inne pasożyty, a na grzyby zrobić posiew? -- Kuba (12.11.2004) Adaś (20.08.2006)

Lekarz dla dzieci-candida i lamblie-Warszawa (początek wątku)

Możecie polecić dobrego lekarza? Będę bardzo wdzięczna. Starszy syn: candida ++ w badaniu mikroskopowym, młodszy: canida ++, a w posiewie wzrost bardzo obfity. Ja też muszę się leczyć. -- Kuba (12.11.2004) Adaś (20.08.2006)

Posiew kału-kilka pytań (początek wątku)

posiew? 5. Czy wynik jest miarodajny, czy badanie należy powtórzyć? -- Kuba (12.11.2004) Adaś (20.08.2006)

Re: Zelazna

Ogromnie mi przykro. Ja także miałam tę bakterię, leczona byłam antybiotykiem w czasie ciąży, kolejny posiew wyszedł jałowy. Także rodziłam na Żelaznej, nie miałam wtedy wyniku ostatniego posiewu, choć wiedziałam, że jest jałowy, lekarz pobrał mi więc wymaza na izbie przyjęć. Zgłaszałam

W-wa-jakie badania i u kogo? mam mętlik w głowie! (początek wątku)

Błagam doradźcie! 5,5 miesięczny synek ma pleśniawki, objawy alergii, śluzowe kupy. Jak sie już dowiedziałam na forum może to wskazywać na drożdżycę układu pokarmowego. Jakie badania zrobić? Posiew, czy mikroskopowe w kierunku grzybów? Przy okazji chciałabym zbadać kał w kierunku pasożytów

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.