wyszukiwanie zaawansowane
4 wyników w czasie 227 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: G O R Ą C Z K A ... 38.2...

z pewnością warto ponownie pokazać się pediatrze, warto wykonać mocz badanie ogólne, ew morfologię z rozmazem i ew usg jamy brzusznej, czopki 125 mg chyba za małe bo w czopkach podaje się 20 mg/kg/dawkę.

Re: !!! rok i 8 mies ile powinien pic ???

do picia warto samą wodę, generalnie na10 pierwszych kilogramów zapotrzebowanie płynowe to litr, potem do 20 kg dodatkowo 50 ml/kg, potem powyżej 20 kg 20 ml/kg. Jesli sporo pije to i sporo siusia, ew można wykonać badanie og moczu jesli bedzie się Pani wydawało ,że siusia zbyt dużo lub zbyt

Re: Duzo pije

być może przyzwyczajenie ile waży? zapotrzebowanie na płyny to do 10 kg 1 litr potem do 20 kg na kg 50 ml. Warto wykonać badanie og moczu.

Zdjęcia:

Re: badanie moczu

moczany bezpostaciowe mogą występować w moczu po spożyciu dużej ilości związków purynowych ( mięso). Jeśli wynik badania ogólnego poza tym jest prawidłowy to nie ma powodu do niepokoju.A jeśli chodzi o ciężar właściwy to 1,030 świadczy o zagęszczeniu moczu może tak być jesli mała mało pije lub

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.