wyszukiwanie zaawansowane
6 wyników w czasie 192 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Pytania podczas wizyty

cytologii; ponadto dokładne badanie krwi i moczu - czy powinnam zrobić badanie na poziom przeciwciał różyczki skoro nie wiadomo czy chorowałam? czy to ma sens na tym etapie? Choroby: - dwukrotnie wykryty w badaniu posiew moczu : streptococcus b – hemolityczny gr. B – czy powinnam

Re: po raz enty Ujastek - ile miejsc?

w innych szpitalach. Mianowicie jesli chcecie miec znieczulenie zo musiciezrobic 2 tyg. przed porodem nastepujace badania: krzepniecie krwi, elektrolity, cukier;oprocz tego jak w kazdym szpitalu OWA, HBS, oryginal grupy krwi, moczu i ostaniej morfoligii. Na koniec dodam, ze od stycznia na

Re: Ciekawy artykul- polecam

moczu lub krwi kobiety jest metodą wykorzystywaną w testach ciążowych. Badania zespołu dr. Yarona wykazały, że u matek, które urodziły dziewczynki (184), poziom hCG był już 16. dnia ciąży średnio o 18,5 proc. wyższy w porównaniu z matkami, które urodziły chłopców (163). Autorzy pracy sądzą

Zdjęcia:

Re: płeć dziecka - ciekawy artykul

moczu lub krwi kobiety jest metodą wykorzystywaną w testach ciążowych. Badania zespołu dr. Yarona wykazały, że u matek, które urodziły dziewczynki (184), poziom hCG był już 16. dnia ciąży średnio o 18,5 proc. wyższy w porównaniu z matkami, które urodziły chłopców (163). Autorzy pracy sądzą

Re: Bezpłatne badania w ciąży?

moczu ( to koszt od 12-20 zl.) albo popros o nie lekarza pierwszego kontaktu ( i nie daj sie prosze nabrac, ze takie badania przepisuje ginekolog). Tylko toksoplazmoza jest dla nas wszystkich pelnoplatnym badaniem i nie wiem dlaczego ceny tego badania sa rozne. Mnie kosztowalo 70 zl. (35 jeden

Re: Jak liczyc?

pochwy do badań bakteriologicznych i cytologii; ponadto dokładne badanie krwi i moczu - czy powinnam zrobić badanie na poziom przeciwciał różyczki skoro nie wiadomo czy chorowałam? czy to ma sens na tym etapie? - czy i jak często powinno się robić badanie na poziom witamin Choroby

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.