wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 307 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

nocne moczenie u 4,5 latka (początek wątku)

Ostatnio Szymek zaczał sikac przez sen do lożka, obojetnie czy to noc czy dzień. Chodzi spac ok 20 wysikany, a o 22 juz mokry. Zaczelam go wysadzac sama , ale i tak poźniej budzi sie mokry. Nie wiem co sie dzieje, dalam mocz do badania , w poniedzialek bedzie wynik. Nie wiem tez, czy w ogolnym

2 latka i 8 miesięcy

normie, i Ob, i Crp, i mocz itd.Bardzo sie ucieszylam, bo juz w perspektywie widzialam jak znowu przepisuja nam kolejene zelazo i jak jedziemy na kolejne badania do szpitala. No i jak na takie jedzenie Szymka to juz w ogole jest sie z czego cieszyc. Z dodakowych lekarstw to daje mu tylko

Re: Szymonek 25tc(750g)

Czesc Dzisiaj oddalismy znowu mocz do badania ale w innym lab.zobaczymy co z tego bedzie.Podaje mu cebion ale faktycznie w badaniu wyszlo za wysokie PH. Szymon mial przepukline z dwóch stron ale z lewej jakos sama zeszła i mial operowana tylko prawą stronę.Mam nadzieje ze ta lewa juz sie nie

Posiew jałowy!hura (początek wątku)

Zrobilismy badania moczu, bo w czwartek idziemy do kontroli i mamy posiew jałowy. super, szczerze mówiac to tego sie nie spodziewałam, myślałam ze znowu bedziemy mieli przeboje z tymi siczkami. a wiecej napisze w czwartek, po wizycie u lekarza. Zobaczymy ile ten maluch teraz waży. aha

Zdjęcia:

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.