wyszukiwanie zaawansowane
6 wyników w czasie 244 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: paciorkowiec a antybiotyk

Standardowym postępowaniem jest podawanie antybiotyku co 4 godziny, tak żeby było nie mniej 4 godz przed urodzeniem. Zacytuje moj dawniejszy długi post na ten temat: ********* Właśnie niestety wyszła mi w posiewie ta bakteria i zaczęłam się na ten temat dowiadywać. Od 20 do 25 procent

Re: Silne obrzęki

Przede wszystkim należy wykluczyć to, że obrzęki sa poczzątkiem gestozy - w tym celu proszę kilka razy zmierzyć sobie RR i zrobić badanie moczu - nie powinno być w nim białka. Jeśli choć jeden z tych elementów się pojawi to niezwłocznie trzeba s ię skonsultować z lekarzem. Badanie moczu

Re: spuchniete stopy i dołek , który zostaje po .

selera naciowego (albo sam seler), dużo zielonej pietruszki i kąpiele 20-30 min w wodzie o temperaturze ciała. Do tego należy wyeliminować z diety nadmiar soli i zrobić kontrolne badanie moczu (obecność białka) i RR. Jeśli wyniki badań będą ok, to można poczekać z wizytą kontrolną i spróbować

Zdjęcia:

Kamica nerkowa w ciąży. (początek wątku)

Witam Pani Kasiu.DZisaj odebrałam wyniki moczu i wykazało że erytrocyty świeże mam 20-30 a wyługowane 15-20.W badaniu ogólnym moczu wyszły erytrocyty 50/ul.Mój ginekolog kazał mi niezwłocznie powtórzyć badania moczu ,ale stwierdził że mam kamicę nerkową .Jeżeli wyniki które zrobię będą podobne

Re: 20 tydzień ciązy wynik badania na posiew mocz

Wszystko ok, w posiewie brak bakterii. Pozdrawiam :)

20 tydzień ciązy wynik badania na posiew moczu (początek wątku)

Witam W dniu dzieisejszym odebrałam wynika badania na posiew moczu Wynik Badania Bakteriuria ujemna (-) Czy któraś z was moze mi powiedzieć co oznacza ten wynik , czy jest dobry? Pozdrawiam

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.