wyszukiwanie zaawansowane
4 wyników w czasie 244 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: pas neoprenowy == mitologia

podstawie zuzycia tlenu w pasku i bez. Jesli nie jest to znaczy ze mamy ciala ketonowe w wydychanym powietrzu/moczu znowy trywialne do wykrycia. Znowu zero badan i potwierdzenia ze co takiego zachodzi. Jest jeden potencjalnie ciekawy efekt ocieplania pracujacych miesni (w badaniu byly to uda

Re: odczucia pacjentow z hipertyroidyzmem

, lekka depresje i jesli te objawy nie maja innego medycznego uzasadnieni abo badania wychodza w normie, krew mocz, usg jamy brzusznej, to istnieja wg najnowszej literatury medycznej wzkazania do podani amalych dawek syntetycznego hormonu tarczycy, i obserwowani aefektow, jesli pacjent poczuje si

DZIWNA CHOROBA- (początek wątku)

, ponadto nieznacznie obnizone FSH i LH ,ESTRADIOL W NORMIE , EKG, USG JAMY BRZUSZNEJ, ECHO SERCA, RTG KLATKI, GASTROSKOPIA, SPIROPMETRIA, POSIEW NESIENIAI MOCZU WSZYSTK TO OK,od 6 lat mam wciaz temp 37-37,5 i jest mi wciaz goraco nawet jak nic nie jem? skad sie bierze to cieplo? wszystkie badania

Zdjęcia:

Re: Kopenhaska od poniedziałku-do Ewki

, zamieniałam z obiadu na kolacje. I na tym dzisiaj koniec jedzonka, jedynie woda. Jeśli chodzi o badanie ketozy, to sprawa jest bardzo prosta. Kupiłam w aptece paski do badania poziomu ciał ketonowych. Nazywają się "Keto-Diastix" firmy Bayer, koszt około 20 zł. za 50 pasków. Robi się to tak: robisz

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.