wyszukiwanie zaawansowane
3 wyników w czasie 335 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: czy leczenie idzie w dobrą stronę?

Badanie usg wykazało 20 mm zmianę ogniskową w lewej nerce. Lekarz podjął decyzję, aby poczekać ok 4 tygodni i sprawdzić czy zmiana ta rośnie. Dodam, że mocz jest już jasnożółty, jednak z powodu małej ilości oddawania moczu dostaje teraz do środy furosemid i jest lepiej. Moczu jest więcej. Jednak

Babeszjoza

Powtórzyliśmy badanie i w kolejnym wyszło,że pierwotniaków nie ma. Pies dostał lek sterydowy Dexawen,witaminy i kroplówki. Sikał i pił 5 razy więcej.Potem kolejne badania:mocznik(98,7) i kreatynina(2,3 )oraz mocz bad.ogólne,w którym wyszedł ślad białka, erytrocyty świeże 10-20 i wyługowane oraz

Re: błagam o pomoc!

leją. Nie mam już zufania do nikogo! bo jak mogę skoro jeden mówi mi żeby zrobić badania krwi,drugi z 20 letnim stażem że badanie na tą chorobe kosztuje 1200zł i to bez sensu bo sterydami on nie leczy bo to wiecej złego niż dobrego przyniesie woli witaminy/no ale co to za leczenie?/ dzisiaj

Zdjęcia:

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.