wyszukiwanie zaawansowane
5 wyników w czasie 319 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: alicjaa2106

, główka rośnie idealnie. Tak samo wydaje mi się to troszkę dziwne, żeby zalecać dawkę ot tak sobie na oko, bez wcześniejszych badań, skoro właśnie przedawkowanie jest też niebezpieczne. Czytałam, że nawet niewielkie przedawkowanie może wpływać na brak apetytu. Co do morfologii i moczu to badałam już

Re: Moje dziecko prawie nic nie je- pomóżcie!!!

keczupem ,dostaję już kota .Byłam u lekarza na bilansie waży 11 kg i ma 91 cm więc lekarz zarobiła badanie moczu ale jest ok powiedziała że taki będzie suchy i długi ,mam brata fakt że ma 20 lat ale on wygląda jak dziecko zagłodzone ma 180cm i waży 55 kg i tak sobie myślę że on poszedł w naszą

Re: chrupki kukurydziane jak najbardziej

sie zdarzylo 200<szok>:) no i do rana ssie cyca w nocy czasem 2 razy czasem 3 ale to bardziej dla uspokojenia niz z glodu bo ssie 3 minuty i spi dalej. ech jak Wy to widzicie??? ale za wiele to chyba nie zjada no i waga 6,500 kg wzrost 71 cm. Badania moczu ok morfologia tez lekarz

Zdjęcia:

Re: 9 miesiecy - co je dzidzius???

dodaje się owoców do kaszek mlecznych. Można podawać, ale do tych na wodzie. Może wiecie o co w tym chodzi? Planuję odstawić maja Niunię od cycusia. Ile razy powinna pić mleko z butelki? I czy w nocy też? Pomimo, myśle bogatego jadłospisu maja Lili mało przybiera na wadze. Robiliśmy badania moczu

Re: 9 miesiecy - co je dzidzius???

dodaje się owoców do kaszek mlecznych. Można podawać, ale do tych na wodzie. Może wiecie o co w tym chodzi? Planuję odstawić maja Niunię od cycusia. Ile razy powinna pić mleko z butelki? I czy w nocy też? Pomimo, myśle bogatego jadłospisu maja Lili mało przybiera na wadze. Robiliśmy badania moczu

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.