wyszukiwanie zaawansowane
10 wyników w czasie 388 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

głodny 5-miesięczniak (początek wątku)

robione badania - wykluczony rotawirus, posiew kału ujemny - brak grzybów i bakterii chorobotw., badanie ogólne moczu ok). Nigdy nie miał wysypki. Od miesiąca robi kupy z czarnymi kropkami i nitkami (nie je bananów i innych owoców). Po wprowadzeniu nutramigenu skończyły się kolki, chociaż męcza

Re: 2,5 mies.-nie je!

Witam, 15-20 leukocytow w moczu to w zadnym wypadku nie jest norma !! Prosze powtorzyc badanie ogolne +POSIEW moczu- ze srodkowego strumienia ,nie z woreczka,po starannym podmyciu wodą z mydłem. Proponuje wykonac USG jamy brzusznej (ocena układu moczowego). W zwiazku ze stolcami proponuje

strasznie zielone i smierdzace kupki (początek wątku)

Witam, nasza prawie 2 miesieczna coreczka pije tylko mleko modyfikowane. Dosc slabo przybiera ale badania moczu i morfologie ma OK. Nie mozemy dobrac jej mleczka:( Poczatkowo podawalam jej Bebilon ale robla bardzo bardzo luzne, zólte kupki i duzo baczkow puszczala. Lekarz poradzil zeby

Zdjęcia:

Re: mało je, długo śpi-

Witam, Moze pomoze "szybszy " smoczek i wydłuzenie przerw miedzy karmieniami ( np próbnie 7-12-16-20) Proponuje zrobic jej tez kontrolne badanie moczu i odwiedzic jednak pediatre. Coreczka ma niedobor masy ciała -- Pozdrawiam

jak pomóc dziecku.. (początek wątku)

histerią 22.00 mleko z kaszką max 90 wypije i w nocy raz około 3.00 pierś na śpiąco bardzo chętnie ciągnie robiłam morfologie i badanie ogólne moczu wszystko dobrze urodził się 3440 teraz 7 miesięcy i 7500:)) proszę o ocene tego schematu Pania Doktor i odopowiedż czym poprawić smak mleka i jak

6 mieęcy - mało je, mało przybiera (początek wątku)

, nie ma problemów z brzuszkiem. Skóra na głowie po przejściowej poprawie i smarowaniu maścią sterydową, znowu robi się brzydka, na ramionach i pleckach ma plamy szorstkiej skóry. Zrobiliśmy mu ostatnio badania: morfologię: WBC 10,4 RBC 4,51 HGB 11,3 HCT 35,7 PLT 341 PCT 0,226 MCV 79

Moja historia...

spałam ... 35 minut !!! Byłam wykończona.Zrobiłam małemu wszelkie możliwe badania,posiewy i USG,wszystkie wychodziły pięknie,mały był zdrowy jak rybka,przybierał też ładnie dzięki mojej determinacji-np.karmiłam go piersią chodząc po domu i śpiewając... Byłam przez dwa miesiące na niezwykle

Re: p.doktor czy to ma zwiazek?

Witam, Zwiazek jest mozliwy. Na początek proponuje jednak : 1.do pielegnacji www.i-apteka.pl/product-pol-1191-TORMAZOL-masc-20g.html 2. Zrobic badanie og moczu ( najlepiej złapac mocz)- byc moze to

Re: przestał ładnie jeść, martwię się

)...doszło do tego że dokarmiałam go przez sen, jak miał 4 miesiące poszliśmy do lekarza okazało się, że za mało przybrał na wadze, dostaliśmy całą serię badań do zrobienia - mofrologie, rozmazy, badanie moczu, posiew itd - okazało się że nie dośc, że syn ma refluks żołądkowo - przełykowy (jako wynik

Re: 3.5 miesięczniak przeszedł na dietę

Zrobiłam te badania i są w porządku, usg brzuszka też ok, posiew w porządku. A mały jak nie jadł, tak nie je - jest po godzinie 20 a on od rana zjadł 400 ml:( i za nic nie chce więcej. Jaki powinien być mój kolejny krok?

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.