wyszukiwanie zaawansowane
4 wyników w czasie 275 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: drematolog dziecięcy NFZ

dr Małgorzata Lis, ul. Kielecka 7/3a, tel. 601 46 22 27, przyjmuje we wtorki i czwartki 17- 19 z tym że 19 jest tylko teoretycznie, ja po odstaniu w kolejce weszłam do gabinetu koło 20-tej, a za mną jeszcze były 3 osoby.koszt wizyty 50 zł, badanie na posiew 40 zł, pobrane w gabinecie bo akurat

Re: Poszukuję alergologa

ja od lat chodzę na al.pokoju 2 do dr.Marty Stępień (pulmonolog- alergolog),przyjmuje w ramach NFZ,na pierwsza wizyte musisz mieć skierowanie i komplet badań(morfologia z rozmazem,mocz,ob,kał na pasożyty),nie wiem jak jest z piewszym terminem (sądzę,że napewno jest to kwestia 3-6 tygodni

Re: ginekolog - prywatny, ale darmowy /NFZ/

Witaj! Ja chodziłam do gina na ul.Długiej w przychodni na II p gin-poł. Tadeusz Górecki.Ma podpisana umowe z NFZ ale daje skierowania na badania gdzie indziej np. USG. A badania rutynowe jak krew mocz itd tez sa w tej samej przychodni i z jego skierowaniem sa bezpłatne. Czasem jak sie

Zdjęcia:

Re: Pani dr.M.Stępień-alergolog-pulmonolog dzie

dr.Stępień ma na oko 40 parę lat,przy pierwszej wizycie oprócz kompletu badań które musisz mieć ze sobą(morfologia z rozmazem,mocz,ob,kał na pasożyty) przeprowadzi z tobą szczegółowy wywiad,jeśli leczyłaś gdzieś dziecko wcześniej to postaraj się o ksero karty.W ciągu paru dni dostajesz od niej

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.