wyszukiwanie zaawansowane
11 wyników w czasie 324 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

poziom beta HCG a brak okresu (początek wątku)

) kolejny okres dostałam 1 kwietnia ( cykl trwał 20 dni) Badałam śluz i najpłodniejsze dni miałam 19 kwietnia, czyli jeśli dobrze rozumiem teraz trwa 11 dzień fazy lutealnej. I mam pytanie: 12 kwietnia odbyłam stosunek przerywany, czy mogłam miec wtedy płodne dni? Badanie beta hcg zrobiłam 16 dni po

Re: Podaj nam dane cyklu

przyjmuję oprócz magnezu. w listopadzie robiłam wszystkie badania podstawowe, mocz , krew, cytologie, wszystko było ok. Usg piersi też zrobiłam i wszystko czyściutkie, żadnych guzków itp. A to krwawienie śródcykliczne? Hmm przed owulacją lub w dzień jej wystąpienia miałam małe pasemko krwi

Przygotowanie do ciąży (początek wątku)

zegareczku, tebletki brałam przez ok. 6 miesięcy ale to ładne kilka lat temu (chyba z 6?) Przez ostatni rok miałam jednak problemy, zaczeło się ot tego ze prze jakis czas chodziłam spuchnieta, pełna, cykle co 20 dni? 21. Brak owu. Byłam u gin. i przepisała luteine. "Brałam " jakis czas, badania niby ok

Zdjęcia:

Wczesne owulacje... (początek wątku)

-11dzień (czasem jest ledwo widoczny, a czasem podczas oddawania moczu obserwuje długi śluz nawet do 20 cm) owulacja 10-12 dc, więc f.l. trwa 13/14 dni. O dziecko staramy się rok, więc w międzyczasie robiłam badania, stosunek lh do fsh - równo 1; estradiol w normie, prolaktyna w górnej normie (ale nie

proszę o komentarz (początek wątku)

ale mam cichą nadzieję, że tego okresu wcale nie dostanę i test za parę dni wyjdzie pozytywny. Ponieważ po raz pierwszy bawie sie w NPR to mam kilka wątpliwości. Martwi mnie to, że moment, w którym wg badania śluzu było jajeczkowanie nie pokrywa się z rozpoczeciem wyższych temperatur. Szczyt

Re: Zapalenie pochwy,brak okresu

nie stwierdził, dopóki wyrostek nie pękł. Oczywiście gdyby siostra zrobiła morfo to od razu wyszedłby gigantyczni stan zapalny i zaczęliby szukać. Nie olewaj następnym razem takich objawów, tj jeśli czujesz, że coś jest nie tak - zrób morfo i mocz na własną rękę, nie przekroczy kwoty 20 zł, każdy

Re: szyjka macicy-nmpr

Przede wszystkim szyjkę badasz wieczorem,mniej więcej o tej samej porze np o 20,zawsze w tej samej pozycji.Co do pozycji:kucasz albo badasz w przysiadzie,lub stawiasz jedną nogę na krześle,wprowadzasz palce do pochwy,najlepiej po oddaniu moczu.Paznokcie powinny być krótko obcięte i czyste

Re: śluz - jaki?

Gosia,z tym samobadaniem to takie buty... Przede wszystkim szyjkę badasz wieczorem,mniej więcej o tej samej porze np o 20,zawsze w tej samej pozycji.Co do pozycji:kucasz albo badasz w przysiadzie,lub stawiasz jedną nogę na krześle,wprowadzasz palce do pochwy,najlepiej po oddaniu moczu

Re: Jeszcze raz - pierwszy cykl pozabiegowy...

Agafrytko! Dzięki za króki liścik, jak Ci coś wpadnie do głowy, to się dopisz. Wiosenko! Ja tak przypuszczam, że miałam skok, zaraz Ci napiszę jak to było dokładnie - sama nie wiem. Strasznie żałuję, że nie mierzyłam wcześniej tym starym termometrem... Co do badania męża, to już - zrobił

Re: kiedy dziecko po wycięciu migdałków?

jeszcze przed wizytą u niego zrobić morfologie, mocz i zastanawiam się nad progesteronem i cytomegalią. W pierwszych tygodniach poprzedniej ciąży miałam wyniki krwi i moczu dobre, robiłam też toksoplazmoze - ok. Poroniłam w 8 tc. Tylko zastanawiam się czy to ma sens robić te wszytkie badania

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.