wyszukiwanie zaawansowane
3 wyników w czasie 467 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Przewlwkłe wapniejce zapalenie ścięgien (początek wątku)

odesłał dalej. Przebyłam drogę u reumatologa, neurologa, (badanie emg), byłam badana na zapalenie wielomięśniowe, bolerioze. Wszystko wychodzi dobrze, jedynie mam za małą ilość wapnia w moczu, reszta wyników bez zarzutu. Wróciłam do punktu wyjścia. Ból narasa z dnia na dzień, zwapnienia się powiększają

Guzki w nodze - chyba przy lub na piszczeli (początek wątku)

guz po przyduszeniu jakby lekko się rozpłaszczał (ale bardzo lekko). Robiłam badania krwi, moczu + OB, CRP, wapń, żelazo, sód, potas. Wszystkie wyniki bardzo dobre. Oto jak to mniej więcej jest usytuowane na nodze

Re: POMOCY!!!! goraczka po rekonstrukcji wiezadla

GORACZKA! ALE FAKT FAKTEM LEKARZ NA TO NIE WPADŁ i nie zlecił badania krwi i moczu:/ nie wiem czy jestem nosicielem czy nie... a czy ta goraczka może byc skutkiem ubocznym znieczulenia miejscowego? bo anestezjolog wbijała sie chyba z 20 razy...

Zdjęcia:

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.