wyszukiwanie zaawansowane
6 wyników w czasie 373 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Szpital HCP

. SZOK! Czułam się jakbym trafiła do psychiatryka lub ludzi niekompetentych ,którzy kompletnie mają Cię gdzieś, a nie szpitala gdzie leczą ludzi. Wiedząc z jakim rozpoznaniem mam skierowanie nie zrobili mi badania moczu. Dopiero po interwencji lekarza robiącego mi usg raczyli zrobić. Stwierdzili, że nic

moje wrazenie z Lutyckiej- hospitalizacja i cc (początek wątku)

wspomnianych wczesniej konsultacji neurologicznej i okulistycznej, skierowano mnie na usg nerek, mialam tez badanie calodobowe cukrow (bo raz wyszla niska glukoza na czczo), morfologie. Polozne i lekarze bardzo mili, sympatyczni. Po paru dniach wszystkie polozne znaly mnie juz z imienia i nazwiska

Re: Pionierska operacja w poznańskiej klinice

Gość portalu: Andy napisał(a): > ... Tak samo jak pytanie,co ile lat należałoby profilaktycznie > wykonać badanie krwi i moczu. Podstawowe badania krwi (morfologia, OB) i moczu można zrobić we własnym zakresie i we własnym interesie w każdym laboratorium za około 20 zł (to

Zdjęcia:

PYTANIE DO Qt

? Za tak marne pieniądze? :) Od pięciu lat co roku płacę jakieś 3600 zł składki zdrowotnej, daje to nam sumę 18000 złotych, przez ten czas miałam robione badania krwi (jakieś pięć razy), ale za strzykawkę płaciłam już z własnej kieszeni, z 3 razy badałam za te pieniądze mocz, kilka razy

PYTANIE DO Qt

? Za tak marne pieniądze? :) Od pięciu lat co roku płacę jakieś 3600 zł składki zdrowotnej, daje to nam sumę 18000 złotych, przez ten czas miałam robione badania krwi (jakieś pięć razy), ale za strzykawkę płaciłam już z własnej kieszeni, z 3 razy badałam za te pieniądze mocz, kilka razy

Re: Dlaczego lekarze mniej badają?

Jakby mieli więcej pieniedzy na badania to by kierowali wszystkich na badania, którzy sobie tego zażyczą. A poza tym jeżeli nie mamy bezpłatnych lekarstw, to dlaczego mamy mieć bezpłatne drobne badania diagnostyczne (np do wysokości 20 zł)? Czy nie stać nas na zapłatę za wykonanie badania

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.