wyszukiwanie zaawansowane
6 wyników w czasie 279 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Klebsiella pneumoniae w moczu

Witam i przepraszam ze tak późno odpisuję- może nie za późno: Ojciec robił badanie na posiew dwa razy-bakterii nie ma- widać to też po działaniu organizmu - całkowicie wolny od poprzednich dolegliwości. Ojciec stosował wodę utlenioną według przepisu dr. Nieumywakina - woda 3% ale robiona z

rak trzonu macicy z przerzutem do pochwy (początek wątku)

(-), CKpan (-). 4. MarkeryCA125 ? 12,39 (luty 2015). 5. Badanie histopatologiczne guzka w pochwie (lipiec 2015) ? naciek niskozróżnicowanego raka gruczołowego. M-8140/3.Zmiany cytologiczne po radioterapii 6. Markery Ca125- 32,38, CA 15-3 ? 20,39 (lipiec 2015). 7. Tk miednicy: (lipiec 2015): Stan po

8 tc czy moje wyniki badania moczu sa złe? (początek wątku)

Czesc, wczoraj zrobilama rutynowe ogolne badanie moczu.Zaniepokoily mnie troche wyniki.Co one moga oznaczac? Jutro mam wizyte u lekarza wieczorem. Dodam ze z rozpedu nie umylam okolic intymnych przed pobraniem probki moczu,a dzis w nocy czułam takie pojedyncze uklucia w podburzu i dzis czuje tak

Zdjęcia:

Re: Infekcja układu moczowego

występuje zwykle u osób po 20 roku życia, dziesięciokrotnie częściej dotyczy mężczyzn. Leczeniem jest stosowanie antybiotyków działających na drobnoustrój znaleziony w posiewie moczu.

Re: tescik beta hcg

zapłodnienia. Jeszcze wcześniej można wykryć ciążę oceniając stężenie podjednostki beta HCG we krwi, zazwyczaj już po 3-5 dniach od zapłodnienia. Test ciążowy można wykonać o każdej porze dnia czy nocy, jednak zaleca się, aby badanie wykonać z pierwszego moczu porannego (zwłaszcza w przypadku wczesnej

Czy to zaburzenia hormonalne? (początek wątku)

ogarniajacego goraca, wtedy czuje silne laknienie i potrzebuje okolo 20-30 minut rzeby wrocic do normy. Pragne zaznaczyc, ze robilam podstawowe badania krwi i moczu i cukrzyca zostala wykluczona, mialam nieprawidlowe wyniki tarczycy, ale lekarz powiedzial, ze na razie trzaba ja tylko obserwowac

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.