20 wyników w czasie 1 782 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

:))))))

> I rzeczywiście jest to porażka Michnika, którego > polityka 'zamilczania na smierć' W roku 1987 NOWA wydała "Drogę donikąc" Mackiewicza. Ścisłe kierownictwo NOWEJ tworzyli: Adam Michnik, Konrad Bieliński, Mirosław Chojecki, Grzegorz Boguta i Ewa Milewicz. :)

No to

wydawniczą i zapleczem drukarskim. Stworzyli je Mirosław Chojecki, Adam Michnik oraz Grzegorz Boguta. Wyrosło na poważny podziemny koncern, który w wolnej Polsce zaowocował dziesiątkiem wydawnictw. Po trzydziestu latach ludzie NOWEJ spotkali się po raz pierwszy. Gośćmi programu będą Maryna

Re: jezyk Wandali gdyby nie pierzyna łacina

hassprediger napisał: > to bez wątpienia wiedzielibyśmy, że Wisimar to > legendarny władca Polaków Wizymir, oczywiście nawet > Tak! Tak! A taka np. Bogota to od wielkiego słowiańskiego wodza i odkrywcy Boguty...!!! Tylko Jezuity, psie krwie, go z kart historii wymazali boć

Re: najlepszy dentysta w mielcu

Ludzie, co wy uprawiacie jakąś kryptoreklamę! Nie wiem czym się tak zachwycacie, chyba cenami z kosmosu w gabinetach państwa Tomczyk. Jest mnóstwo innych, dobrych dentystów, oferujących swoje usługi za rozsądne ceny, np. - pani Anna Tomas, pani Boguta, pani Wrona. Drogo wcale nie znaczy

Zdjęcia:

Re: migdałowe gruszki po grecku

giezik napisał: > to sposób na podtrzymanie dyskusji :) a, to rozumiem :) > Tak to Grecja. Smaki Świata,wyd. Parragon, Susanna Tee, drukowane w Chinach, > tłumaczenie Małgozata Samborska, redakcja Grzegorz Boguta, str.251. > Czy czegos jeszcze jak zwykle nie podałem

Re: migdałowe gruszki po grecku

, redakcja Grzegorz Boguta, str.251. Czy czegos jeszcze jak zwykle nie podałem? Moze komu dziekuje autorka ;) -- "Małżeństwo zawsze jest związkiem dwojga ludzi gotowych przysiąc, że tylko to drugie chrapie.."

Re: Cy to syćko prowda???

ciupazka,bogiem obecnego systemu na calej ziemi jest Szatan Diabel.to jego celem jest zaprzatac ludziom umysly WSZYSTKIM,byle nie tym,co dotyczy nadchodzacego Krolestwa Bozego.i niestety ludzie sie na to nabieraja, nawet wierzac swiecie,ze czynia to na chwale prawdziwemu Bogu.to smutne i

Nauczyciele zarabiają tyle co informatycy?

Rzeczywisty czas pracy nauczyciela jest niestety zupełnie inny niż jego etat.Wiem to bo choć sam nie jestem już nauczycielem/dzięki Bogu!/to mam w ich gronie wielu znajomych!Oczywiście że trudno porównać czas pracy nauczyciela języka polskiego,który tak naprawdę zapiepsza około60 godzin

Re: Sny

Wczoraj odbyłam bardzo ciekawą rozmowę z reniąwdową -z rozmowy i postów tu wiem że jest to Osoba bardzo mocno wierząca.Zrobiłam tak jak mi poradziła..Powiedziałam panu Bogu-to wszystko co myślę,wszystko..A że mało co śpię,to dużo tego było..I Seba przyśnił mi się w nocy,powiedział że teraz

Re: Jestem nikim

sie ze planuje. W Y D A J E :) O to mi chodzi,poniewaz tak naprawde to nie ma zadnego znaczenia,i tak bedzie tak jak ma byc zaplanowane:) Poddac sie Bogu,to zaufac,przyjac,otworzyc serce-co wcale nie znaczy zeby byc naiwnym dupkiem i skakac z okna myslac ze motywacja dodala ci skrzydel

Re: Koncert Finałowy GOSPEL 18 maja b.r. o godz.

instruktor byl poprostu porywajacy,jak zaspiewal Amazing Grace,to az lza sie w oku zakrecila.Ktos tutaj juz chyba pisal,ze to bardzo cieply,szczery czlowiek,to widac na pierwszy rzut oka, caly czas usmiechniety i na dodatek jeszcze tak pieknie mowil publicznosci o Bogu,to czlowiek z ogromna

Odcinek 11 - czapka z glowy poleciala

smakolyki: - "duzy" twist z Ala w roli glownej - caly watek szpitala psychiatrycznego i Boguty to wyjatkowo zgrabna rzecz, ale ucharakteryzowana Ala, jako pacjentka tego przybytku "walaca" z giwery do Kaja ... bezcenne. Kaj jeszcze zdarzyl "Panem Wolodyjowskim" ladnie poleciec: Panie pulkowniku

Odcinek 12 - zegarmistrzowska robota

. Nawet porusza sie inaczej niz w "Twarza w twarz", nie wspominajac o widowiskowej bliznie na twarzy i nieortodoksyjnej fryzurze. Swietne rowniez bylo "wyjscie" Granda z knajpy w ktorej Wiktor rozmawial z Kruszonem ... ; - Boguta - no scena u fryzjera kapitalna (szczegolnie koncowka, jak widac