9 wyników w czasie 1 928 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Deszcz pieniędzy spadł na Łazienki. Będą remonty

Marta Boguta z inwestycji, a nie zadana Maria! sprawdzajcie co piszecie...

Re:niech usuną

ps chodziłam na religię i nic sensownego się nie dowiedziałam o Bogu.ta nauka to nabijanie kasy tym w sutannach

Re: Pomoc w wyborze imienia

: pl.wikipedia.org/wiki/Bogusław - np. Boguta. -- De gustibus...

Zdjęcia:

To bezwzględne zero... (początek wątku)

Stefan swą uwagą o Karolu Wielkim przywołał u mnie pewne traumatyczne wspomnienie dotyczące zera. Dawno temu, w czasach kiedy VAT był nowością (taaaa, były takie...) po rozmowie bodaj z http://pl.wikipedia.org/wiki/Grzegorz_Boguta Grzegorzem Bogutą opublikowałem artykuł, w którym napisałem, że nie

dwie propozycje z IBB PAN

invites applications for the position of post-doc Project title: “tRNA transcription: novel layers of regulation” (National Center of Science, MAESTRO project ) Principal Investigator: Prof. Magdalena Boguta Number of stipends: 2 Maximum period of stipend agreement: 36 months Position I

Re: Skąd się wzięły nasze nazwiska?

Anszlewski, Balukiewicz, Białoskórski, Biały, Boberski, Boczkowski, Bogdziewicz, Bogowicz, Boguszko, Boguta, Bogwiłł, Budziński, Budzyński, Chełchowski, Chociwski, Chomienko, Ciciborski, Ciechanowiecki, Ciechanowski, Ciechański, Czechański, Dambrowski, Damięcki, Dąbrowa, Dąbrowicz, Dąbrowny

Re: Wariacje na temat nazwisk staropolskich

Anszlewski, Balukiewicz, Białoskórski, Biały, Boberski, Boczkowski, Bogdziewicz, Bogowicz, Boguszko, Boguta, Bogwiłł, Budziński, Budzyński, Chełchowski, Chociwski, Chomienko, Ciciborski, Ciechanowiecki, Ciechanowski, Ciechański, Czechański, Dambrowski, Damięcki, Dąbrowa, Dąbrowicz, Dąbrowny

Re: ps

1936-1939 Nazwisko Imię Miejscowość Bajrak Józef Lwów Banszel Karol ks. Lwów Bednarski Antoni Lwów Berezowski Marian Brzozdowce woj. lwowskie Berezowski Stanisław Lwów Boguta Jan Lwów Bojko Antoni Lwów Brachacz Leopold Lwów Buczka Antoni Lwów Burkart Marian Lwów

Kompromitacja świty Tadeusza J. Brawa dla ZG :)

najlepszy siatkarz ligi, wielokrotny reprezentant Polski, Hachuła, Boguta, Borczyński, Świderski. W Gorzowie siatkarskiego rzemiosła uczyli się zielonogórzanin Paluch, oraz młodzi Roman - późniejszy olimpijczyk, i kilku innych kadrowiczów, jak Nowak, Przeździecki czy Zarzycki. W końcu przyszły sukcesy