7 wyników w czasie 2 311 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Otwarcie mostu na Skrwie (początek wątku)

Gucio! Wczoraj ( 31.10.2002r) tamtedy jechałem i był jeszcze zamknięty. PS Chyba że to nie było Cierszewo:) Ale ten mostek za petrochemią, na wjeździe do jakiegoś miasteczka ( dalej można jechać na Sikórz)jest zamknięty. Niech przestanie!!!

Re: gdzie spedzic weckend,

Tak !!! zdecydowanie Cierszewo i jej przysmak lody z gorącymi malinami :)) -- Naka.

Re: gdzie spedzic weckend,

Cierszewo ?

Re: Ścieżka zabytkowo-spacerowa

na dole. A propos atrakcji pod Płockiem: rewelacyjne miejsca nad Skrwą - Cierszewo i Sikórz. W Cierszewie atrakcje taki3e jak jazda na koniach, plac zabaw dla dzieci, miła restauracyjka itp. W Sikorzu dziko, ale miejsce dla lubiących naturę rewelacyjne. To trzeba odwiedzić. Na razie

Zdjęcia:

Re: Gdzie mozna w Plocku dobrze zjesc?

Fakt, Cierszewo to piekna okolica, dzieci maja sie gdzie pobawic, mozna pojezdzic na koniu, lowic ryby jak ktos ma ochote, ale chyba jest to jednak za drogie miejsce jak dla plocczan.

Re: Dobre hotele w Płocku

Dzięki. Ja kiedyś nawet tam byłem. Tylko jak tu im wytłumaczyć jak tam dojechać ;-)) (choć z Orlenu to by ominęli miasto...). No ale nic - dodam Cierszewo do spisu hoteli, bo na te najbliższe dni już mają rezerwację na Rybakach -- Hiubi - zapracowany

Re: Dobre hotele w Płocku

Hiubi - ja ci polecam Cierszewo/ pod Płockiem, jedzie sie szosa nad Wisłą w stronę Brwilna i Siecienia. Osrodek połozony jest w zakolu Skrwy w parku brudzeńskim. Bardzo miła obsługa, wspaniałe jedzonko, przepiekne widoki i jeszcze do tego wspaniałe lody z goracymi malinami - pycha