30 wyników w czasie 2 304 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: CIERSZEWO

Gość portalu: bobby napisał(a): > Nie mieszalbym do tego swiadkowania włascicieli, bo nie ma to nic do ich > interesu. znam w plocku zydow majacych wieksze i drozsze interesy i nikt z tego > > powodu nie sra ogniem. ceny sa wysokie bo to nie jest miejsce dla plebsu, a

Re: CIERSZEWO

Nie mieszalbym do tego swiadkowania włascicieli, bo nie ma to nic do ich interesu. znam w plocku zydow majacych wieksze i drozsze interesy i nikt z tego powodu nie sra ogniem. ceny sa wysokie bo to nie jest miejsce dla plebsu, a jak ktos sie upiera ze tam pasuje i udaje ze to miejsce dla niego

Re: CIERSZEWO - kradną

To prawda że tam trzeba pilnować wszystkiego .

Re: CIERSZEWO - kradną

Cierszewo miało swój dobry okres, ale było to 2-3 lata temu i było O.K.

PŁOCK - CIERSZEWO - NIE RÓBCIE TAM WESELA !!! (początek wątku)

Proponuje nowy wątek - ostrzegajmy się przed nieuczciwymi firmami. Ja mam pierwszą. OŚRODEK W CIERSZEWIE POD PLOCKIEM. Obsługa jest okropna, kelnerzy chodza pijani, kradną wszystko co wpadnie im w ręce (jedzenie, alkohol, kwiaty !!!), są bardzo niemili i nie można się doprosic nawet dolania so

Zdjęcia:

Re: Jazda konna

Odradzam Cierszewo, dlaczego? bo mi podpadli ludzie, któ¶zy tam pracują.

Re: Szukam dobrego lakiernika samochodowego

inaczej, powiedzmy, ze jedziesz przez Płock dołem wisly, musisz wjechac pod góre zeby dostac sie do szpitala, prawda? i nie skrecasz w prawo do szpitala tylko łoisz dalej, za 2km około, po lewej stronie jest ten warsztat-mają szyld wiec napewno trafisz. tam sie jedzie na Cierszewo, muzynowo