14 wyników w czasie 2 117 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Poszukiwany dom weselny!!!!!!!!!!!!!!!

My mieliśmy w Cierszewie - adres i namiary na www.cierszewo.com.pl lub jakoś tak podobnie. Było super. Byłam też w Pod szcześcliwą gwiazda i tez było ok.

Re: Płock - ślub i wesele

- tez pieknie. Fryzjerka - moja to była Iwona z salonu Iwona na Miedzytorzu, zrobila mi tez makijaz i bylam bardzo zadowolona - trzymal sie caly dzien i noc! Jesli chodzi o sale, to polecam Cierszewo, gdzie mielismy wesele - nie jest najtaniej (od 140 zl za osobe), ale naprawde fajnie i dobre

Re: weekend do 100 km od wawy!!!!!!!

Najprostszy sposób to wejść na Confero.pl ,wybrać basen plus 100 km od Warszawy Osobiście polecam bez basenu miejsca przytulne i dla aktywnych Cierszewo,Lipnik Park,pałac Palczew,Farma Sielanka,Duchowizna,Drwalewo, Pałac Ossolińskich w Sterdyni Ale gdybym miał sam jechać to pojechałbym trochę

Zdjęcia:

Re: PROSZĘ O POMOC !!!

Mam nadzieję,że myslisz o nastepnym weekendzie.W miare tanio i ładnie to okolice Szczytna i Rucianego. Jeżeli upierasz się przy 100 km od Warszawy to polecam Cierszewo,Pałace w Swidnie i Palczewie,Lipnik Park,Dwór Zbożenna i hotel Baltazar w Pułtusku.Ich strony internetowe na confero.pl

Re: e.beata spoko, to tylko jakiś KF, a nie

blisko. A i Cierszewo to siedziba rodowa jakiegoś biskupa, a nie jego. Ach może ten KF jest moim sąsiadem za ściany co ma "yorka z kokardką". W sumie biedny facet, bo ma tak mało przyjaciół do wywnętrzniania się i znalazł sobie forum, choć nie pamięta swoich deklarcji, bo forum dla niego jest jak

Ja tak samo jak wizytka zajrzałem na stronkę

Cierszewo to była posiadłość opactwa benedyktynów. Znajdziemy tu dom młynarza zbudowany w 1886 roku. Amatorzy konnych przejażdżek mogą zajrzeć do ośrodka jeździeckiego i zakosztować nie tylko konnej jazdy. Zajrzałem na stronkę, wizytka natchnęła, szukając gdzie mozna spędzic wrześniowe

Re: Kurde Felek, wrociłeś ?

), choć w stajni na każdym boksie napis "nie karmić i nie głaskać koni". Wizytko - tego nie da się słowami opisać. Tam trzeba po prostu pojechać, tak pięknie. Zauroczyło mnie Cierszewo i jego okolice na bardzo długo... Było pysznie,wspaniele, super!!! Tylko musiałem mojemu psu wytłumaczyć, że koń

Re: Przerażająca naiwność

Przystoi żono. Konie na ktorych jeździłem kilka dni temu zarabiają m.in. na stypendia dla dzieciaków, bo ośrodek w Cierzewie a właściwie jego właściciel, stworzył fundację Cierszewo, ktora promuje uzdolnione dzieci z okolicy, organizuje im koncerty, funduje stypendia itp. Utrzymuje też mój

Kawaleria przed odwachem (początek wątku)

, jego siostry i bracia. Był jednym z najmłodszych rodzeństwa. Moja mama - była jego starszą siostrą. Cierszewo, dzisiaj piękny ośrodek szkoleniowo-rekreacyjny jest w rękach rodziny - syna jednego z młodszych braci bohaterskiego płockiego harcerza. Też Jeziorowskiego. Więc nic dziwnego, że z

Re: Doswiadczylem galopu na wielkopolanie........

- Cierszewo (pod Płockiem). Spotkasz mnie tam za jakieś 20 dni. Zawoże partię pamiątek - stare, przedwojenne zdjęcia, dokumenty rodzinne, jakieś stare dzbanki. Tylko Tommiego już dawno nie ma.... Nie byłem tam ponad 30 lat.

Re: Gdzie wyprawić najlepiej wesele?

omijaj Cierszewo z daleka, drogo i w dziurze