174 wyników w czasie 254 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Gimnazjum nr 1 (początek wątku)

ja jako uczen tej szkoly nie mam dyrektora

Burza w SP nr 1 po zwolnieniu dyrektora

dyrektor nie byl typem czlowieka zamknietego w swoim gabinecie siedzacego za biurkiem potrafil z kazdym nawiazac kontakt, dla niego najwazniejsze bylo dobro dzieciakow i szkoly, chcial aby ta szkola naprawde byla nr 1 w plocku pod kazdym wzgledem

Gimnazjum nr 1

Ale ta stronka jest pojebana!!!!!!!!!!!!! Gdzie tam gimnazjum numer 1 w Krakowie to najlepsza szkoła??????Chodze do niej i z tego co zauwazyłem to do tej szkoly chodzą sami idioci i kretyi poza kujonami spoza rejony kturzy nic nie robią tylko sie uczą!!!!!!!!!!!!No i jeszcze chodzą kretyni

Zdjęcia:

szkola nr 1 przy Okolnej (początek wątku)

chcialabym znac opinie rodzicow dzieci uczeszczajacych do tej szkoly-bylam na zabraniu kandydatow do klasy 0 i przyznam jestem pod wrazeniem-dobrym wrazeniem; dobrze zorganizowane, Pani Dyrektor przygotowana do wszelkich pytan, nie ograniczajaca czasu ( wyszlismy ze szkoly dobrze po 20!) ; wiadomo

Szkoly rodzinne.

Pytanie dla wszystkich ,którzy szukają pracy w szkolnictwie.Czy w Rzeszowie istnieją ?.Odpowiedz,tak.Przykład nr -1 Zespół nr-2 ul Rejtana dyr Sz .P.Emil Bis,wsród nauczycieli powtarzające się nazwiska np. Pustelniak,prawdopodobnie matka icórka ijeszcze inne powtarząjące się nazwiska

Gimnazjum nr.1 w Ciechanowie (początek wątku)

Do niczego nie podobne jet zachowanie wieloletniego dyrektora tejże placówki , który wyprzedaje tą szkołę i stara się nahapać jak najwięcej siedząc u koryta. Gimnazjum nr.1 czyli szkoła z tradycjami najstarsza w Ciechanowie jet sukcesywnie niszczona na oczach na wszytkich przez obecnego

Re: Gimnazjum nr 1 w Kielcach

Nie zgadzam sie z opinia ze to zla szkola ,moja corka chodzi tam drugi rok i jest zadowolona,nieprawda jest ze PANI DYREKTOR jest zla ,a uczyc sie trzeba w kazdej szkole i system ocen punktowych jest teraz chyba wszedzie, ja jestem z tej szkoly zadowolona gdyz przedewszystkim jest tam

płatna zerówka w SP nr 1 (początek wątku)

Pani dyrektor tej, że szkoly na zebraniu organizacyjnym zaproponowała opłatę w wysokości 100 zł na miesiąc na cele; herbata, mleko, drugie śniadanie, przybory szkolne, przybory toaletowe, wycieczki itd. niby to ma ułatwić rodzicom życie żeby nie musieli myśleć już o tych wszystkich składkach

Re: Szkoła Podstawowa nr 279 Cyrklowa 1

przeciez szkole reklamuje sie jako najlepsza na Pradze Poludnie i wiele osob dojezdza samochodami), a pani dyrektor zamyka jedyny dostepny parking (teren szkoly) i wzywa straz miejska gdy parkujemy pod szkola na zakazach. Oczywiscie Ordnung muss sein ale przeciez to tylko na 5 minut zeby zaprowadzic

Re: no fajnie- sla szkola zespol nr 1

TYLKO DEBILU NIE ROZUMIESZ ZE ZESPOL NR 1 MA DEBILENGO DYREKTORA - MIERNYUCBN NUACZYCIELI - poytaj na oseidlu - nawet psy o tym wiedza - liwkidowac zle szkoly a nie dobre - zachiowujesz sie jak stary bolszewik

1 2 3 4 5 6