wyszukiwanie zaawansowane
3 wyników w czasie 287 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Śledztwo ws. wykorzystywania dzieci przez ksi

warmiak52 napisał: > " Wkrótce potem proboszcza przeniesiono do innej parafii." Bo tam było świerze mięso. Mógł dalei szumieć, i macać. Czemu nie, księdzu też należy się. Gdyby księży za takie drobnostki zamykano, kto by wam dawał rozgrzeszenie? Tu winne było mszenne wino i

Re: Rondo, kamień, obelisk i pomnik katastrofy sm

warmiak52 napisał: > " Jednak do planów PiS sceptycznie podchodzi Piotr Grzymowicz, a to on jako pre > zydent Olsztyna musiałby przygotować dla rady miasta projekt uchwały w tej spra > wie. - Każdy ma prawo podejmować różnorodne inicjatywy. Ja nie mogę tego zabran > iać

Ja spamiętałem bzdury i obiecanki, proszę bardzo.

) Zmiana zasad funkcjonowania administracji publicznej w celu umożliwienia jej efektywnego wykorzystania nowoczesnych technologii informatycznych 5) Likwidacja części dokumentów identyfikacyjnych, m.in. wprowadzenie e-dowodu osobistego 6) Udostępnienie obywatelom i instytucjom publicznym danych z

Zdjęcia:

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.