wyszukiwanie zaawansowane
2 126 wyników w czasie 2 065 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

E72 & E52 (początek wątku)

Witam. Mam dylemat otoz ze wzgledu na b.dobra jakosc rozmow i obecnosc wifi los wskazal na ktorys z tych obu aparatow.Macie jakies sugestie za i przeciw.Milo byloby gdyby znalazl sie ktos ,kto emiprycznie przetestowal je oba.pozdr.

A E52 ?

to pewnie spowodowało szczytowanie nabywców ? Takiego szajsu to dawno nie było. Po raz ostatni dałem się wpuścić w kanał o nazwie NOKIA !!!

Re: A E52 ?

Witam, Jestem szczęśliwym posiadaczem E52 i złego słowa na nią nie powiem. Bateria dłuuugo trzyma, żadnego problemu z zasięgiem, bezpłatna nawigacja. W mojej firmie kilka poszło do serwisu, ale to raptem może 5% wszystkich zakupionych. Posiada tyle funkcji, że nie o wszystkich wiem, co

Nokia E52 (początek wątku)

Witam, Jak wyłączyć pobieranie danych w tym telefonie, mam go 24 godziny i już 20zł za GPRS. Udało mi się wyłączyć wspomaganie GPS (A-GPS) a kasę dalej nabija. Zaciąga chyba przez 3 G, nie wiem, jak nie można tego wyłączyć to sprzedam ten telefon w cholerę! Może ktoś wie jak to powyłączać, jakieś li

Re: Nokia E52

Gość portalu: miś napisał(a): > Witam, Jak wyłączyć pobieranie danych w tym telefonie, mam go 24 godziny i już > 20zł za GPRS. wyłącz aplikacje pobierające dane i tyle, jak masz włączony net to jest to pokazane na wyświetlaczu -- http://www.youtube.com/watch?v=gHtqM-pRmd8 N

Zdjęcia:

Nokia e52 (początek wątku)

Zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu spodobała mi się nokia e52 . Czytałem różne opinie o niej i sam nie wiem , jedni piszą że super a drudzy że gó... . Proszę o opinie i alternatywy (wifi, 800zł , może qwerty )

Nawigacja do E 52 (początek wątku)

Mam pytanie dotyczące "darmowej" nawigacji do Noki. Czy rzeczywiście jest darmowa i korzystanie z tego udogodnienia jest darmowe od A do Z, czy jednak trzeba płacić np. za ściąganie danych GPRS z eteru. Zakładam, że za ściągnięcie OVI MAPS zapłacę, tylko czy dalsza eksploatacja kosztuje ? Z g

Re: Nawigacja do E 52

Nawigacja jest darmowa. Masz do wyboru 180 krajów i chyba 44 języki. Całe mapki (przykładowo Polska około 150 mega, UK, Niemcy Francja 300 mega, jeden z języków kilka mega) wgrywasz przez kabelek USB na telefon i korzystasz za darmo. Nic nie musisz ściągać w trakcie pracy. Telefon może nawet pra

Nawigacja do E 52 (początek wątku)

Mam pytanie dotyczące "darmowej" nawigacji do Noki. Czy rzeczywiście jest darmowa i korzystanie z tego udogodnienia jest darmowe od A do Z, czy jednak trzeba płacić np. za ściąganie danych GPRS z eteru. Zakładam, że za ściągnięcie pliku OVI MAPS zapłacę, tylko czy późniejsza eksploatacja kos

Re: Nawigacja do E 52

Myślę, że tak właśnie robiłem. Jednak kiedy korzystam z nawigacji każdorazowo na rachunku przybywa złotówek do płacenia - pozycja dane gprs.

Pomocy Nokia E52 (początek wątku)

Witajcie sam sobie nawywijałem w mojej nowej Noki E52 usunąłem sobie pewne rzeczy z karty pamięci i w ogóle trochę rzeczy działa teraz inaczej. Czy jest jakaś szansa aby przywrócić telefon do pierwszego włączenia (coś jakby przeinstalować Windowsa w komputerze na nowo)

Re: Pomocy Nokia E52

ściągnij system operacyjny Symbian 6 ,

Nokia E52 - następca E51

Kupie e52 jak antenke umiesco u gury za wyswietlaczem bo tak to tylko bubel

Nokia E52 - następca E51

w specyfikacji jest błąd ten telefon nie posiada autofokusa

Re: E52 vs E55

Tylko ze E 52 sypie sie oprogramowanie ,bardzo wadliwy model Nokii

Re: E52 vs E55

ups... sorry za tego e51 nie mniej jednak e55 jest (moim zdaniem) lepszym wyborem niz e52 rowniez sporo slyszalem o zawodnoci oprogramowania e52 czyli... cos w tym moze byc -- Goła baba

Nokia E52 vs E66 (początek wątku)

witam, z tego co sie do tej pory dowiedzialem to e66 ma duzo slabsza baterie. W chwili obecnej jestem posiadaczem Samsunga Corby Pro i zastanawiam sie nad zmiana na ktorys z wyzej wymienionych telefonow

Re: Nokia E52 vs E66

czekam na opinie

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.