wyszukiwanie zaawansowane
1 112 wyników w czasie 3 159 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

nokia E52 (początek wątku)

Mam do sprzedania nowy nieśmigany telefon firmy Nokia E52, tel. jest na gwarncji plus uchwyt samochodowy, zestaw słuchawkowy i kabel USB, poprostu cały zestaw, zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy, spomet@wp.pl

E 52 text_invalid_card????????????????? (początek wątku)

Wyłączyłam dziś na chwilę mój tel i juz po chwili nie mogłam go włączyć bo wyświetlił mi się napis Text_invalid_card, czyli coś z kartą sim. Wyjęłam ją i włożyłam i dalej to samo i tak kilkakrotnie???? Co się dzieje? jak to naprawić????

Re: E 52 text_invalid_card?????????????????

Gość portalu: mmmagda napisał(a): > Wyłączyłam dziś na chwilę mój tel i juz po chwili nie mogłam go włączyć bo wyśw > ietlił mi się napis Text_invalid_card, czyli coś z kartą sim. Wyjęłam ją i włoż > yłam i dalej to samo i tak kilkakrotnie???? Co się dzieje? jak to naprawić????

Kupię tel. Nokia E52 (początek wątku)

Witam. Kupię nową lub mało używaną Nokie E52 z gwarancją i całym kompletem. kontakt: 501505506

Zdjęcia:

E52- logowanie do poczty yahoo (początek wątku)

Nie jestem w stanie zalogowac sie do konta mailowego na domenie yahoo.com uzywajac telefonu E52 w Plusie. W Chorwacji logowanie do powyzszego konta przez operatora tele2 bylo bezproblemowe. Poprzedni telefon E51 loguje bez problemow. Gdzie szukac przyczyny?

Zamienię Nokia 500 na E52 (początek wątku)

Jak w temacie - zamienię telefon Nokia 500, na Nokię E52. W przypadku Nokii 500 - telefon użytkowany kilka miesięcy, nosi minimalne ślady użytkowania. Na wyświetlaczu znajduje się folia firmy BestGuard (jedna z lepszych na rynku). Gratis dorzucam dwie dodatkowe, tej samej firmy. Dodatkowo

Re: Zamienię Nokia 500 na E52

nie zamieniam sie

Re: Czy któraś ma tel NOKIA E52?

nie, ten model nie ma minutnika

Re: Czy któraś ma tel NOKIA E52?

Dostałam ten model w prezencie, ale jakoś mnie ten prezent wcale nie cieszy... Ładny jest i niedotykowy na szczęście, ale ma kilka grubych wad. No i ten brak niezbędnego mi minutnika, skandal ;-) ---

a to ja się podepnę i zapytam o Nokie E52

bo obok smartfonów Nokia E52 to jedyny normalny telefon w normalnej cenie jaki mi proponują. Warto?

Re: a to ja się podepnę i zapytam o Nokie E52

Dobra bateria, Symbian, ale stabilniejszy, niż poprzednie, aluminiowa obudowa, spory wyświetlacz- porządna biznesowa klasyka. A nie proponują Ci Nokii C5 5MP? Bo podobna, a moim zdaniem ładniejsza, no i nowsza jednak. jak nie, to E52 jest warta zastanowienia.

Re: a jaki telefon macie?

Nokia e 52 zupełnie mi wystarcza http://www.symphonet.waw.pl/uploads/nokia_e52.jpg

Re: doradzcie mi telefon prosze !!!

E52, C5-00.

Re: Jaki masz telefon komórkowy?

1. Nokia E52 2. nie

Re: Jaki masz telefon komórkowy?

1. Nokia E52 2. Tak, dosyć często.

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.