wyszukiwanie zaawansowane
80 wyników w czasie 1 740 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Która godzina? Odsłona 5.0

Melduję, że wykonałam: - 3 rodzaje farszów do pierogów - oraz 53 sztuki wyżej wymienionych (na tyle mi starczyło ciasta, więc jutro dalej będę lepić) Będę musiała dokonać jakiejś ekwilibrystyki, żeby mi się ta jutrzejsza produkcja zmieściła w zamrażalniku. 21:34

Re: Dziecko ma 10 lat i nie wie, że mówienie

nami jest logistyczna ekwilibrystyka, bo kalendarz ma tak zawalony. Poza tym to mój mąż nie teściowej. Howk.

Re: Wartość dodana osoby niepracującej zawodowo?

i po co te wypociny w wątku startowym skoro tak na prawdę chodziło tylko o to by móc upawać się powyższym wpisem? trzeba było tak od razu a nie jakieś ekwilibrystyki uprawiać, za cienka jesteś na to czy jak?

Zdjęcia:

Re: Dzieckiem będąc w PRL, czyli dlaczego jeszcze

oznacza, ze nigdy nei grala w badmintona, to oznacza tylko to, ze ja nie gralam w tenisa. Moja corka ma wszystko to co ja mialam (ekwilibrystyka na podworku, badminton itp) plus jeszcze duzo wiecej.

... co się komu kojarzy, to

jego problem, a nie dr. Kriska. A co do "ekwilibrystyki słownej" - umiejętność godna pochwały. -- "najgorsza część społeczeństwa /.../ element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny" > K. Jarosław http://tinyurl.com/mf8pjw Forum ze Dworum/ http://tiny.pl/bvp9 Freedom

Re: co zrobić

jeszcze. Mnie z kolei nie wydaje sie moralne zeby matka z malymi dziecmi byla zmuszona do co miesiecznej ekwilibrystyki w celu zpiecia budzetu, a w tym samym czasie jej tesciowa, babcia tych dzieci mieszkala w 4 pokojach. Normalna babcia sam zaproponowalaby kupno dla siebie kawalerki aby pomoc rodzinie

Re: co zrobić

bruk? Do mieszkania z wysoką ratą? Szokujące jest dla mnie to, że jematki radzą dokonywać ekwilibrystyki wdowie z dwójką małych dzieci bo teściowa jest najważniejsza i przecież nie może się z tych 4 pokoi wyprowadzić! <facepalm> -- Bycie niewierzącym nie oznacza, że jest ci WSZYSTKO

Re: Mam dość tych cen!

Jestem szeroką niespecjalistką i specjalnej ekwilibrystyki nie uprawiam, przynajmniej teraz. Choć wiadomo, że na forumowe standardy to my jesteśmy biedotą :) -- ina_nova: "Nietypowe to są niedźwiedzie polarne na Zanzibarze".

Re: Mam dość tych cen!

Ekwilibrystykę, mówisz? A nie normalna kontrola wydatków, zwłaszcza w intesywnym okresie prezentowym? Czy nie wydaje Ci się, że jeżeli po prostu stać Was (przy zakladam 1,5 etatu "na dom") na te wakacje, w tym zagraniczne, dom, zdrowe jedzenie, zajęcia dla dziecka, na prezenty dla wszystkich

Re: 21:25 TVP1 "Życie jest piękne"

wirtuozerskim interpretowaniu rzeczywistośći obozowej na język wyobrażonej Gry przez Guida dla syna. cóż za ekwilibrystykę uprawia ! żonglerkę :] jest też przekomiczna scena, kiedy Guido szuka żony w obozie, ucieka przed snopem światła ze strażnicy zawisając jak małpa na maszcie przy ścianie, aż nagle

Re: Matka Boska w Sejmie

pewnego rodzaju ekwilibrystyką prawną, za pomoca której mówiąc o potrzebie reformy tak naprawdę chca zachować istniejące status quo - czyli najważniejsze jest to, żeby było tak jak było. Ale tak już nie będzie - na szczęście. A nad stanem zdrowia co najmniej kilku przedstawicieli "opozycji totalnej

Re: projekcje

się gdzieś tak od 6:30. Czy jest tam jakaś " > ekwilibrystyka"? No cóż, ciężko mi ocenić, ale potwierdzenie, że "prokuratora p > owinna się tym zająć" i że "nie ma żadnego uzasadnienia dla tego typu haseł" ra > czej na taką nie wyglądają. Jaki zwykle mowi szybko i duzo. Dzisiaj

projekcje

dokonuje ekwilibrystyki. Z wyj > atkiem Glinskiego. > > Pozalowania godne. Droga tete, trochę ciężko mi jest akurat na ten temat z Tobą dyskutować dlatego, że sprawiasz wrażenie wielce obeznanej w tym co politycy (szczególnie partii rządzącej) mówią i myślą. Ja niestety na dźwięk słowa

1 2 3 4 5 6 7