wyszukiwanie zaawansowane
4 wyników w czasie 227 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Retoryka ateistów: płód nie jest człowiekiem

eliminowac go zze społeczeństwa. Potem przez człowieka zdefinujecie kogoś, kto reprezentuje odpowiednie poglądy - oczywiście ateistyczne - i nie ateistów bedziecie eliminować. Taka jest wasza ekwilibrystyka semantyczna - przez 'naukowe definicje' będziecie definiować człowieka skrojonego na waszą

CO GLOSZA IMAMOWIE Z MEKKI? (początek wątku)

Co glosza imamowie z Mekki? Sa ludzie , wsrod nich niemuzulmanie(czyli niewierni), ktorzy dokonuja na tym forum cudow ekwilibrystyki slownej, starajac sie gdzie trzeba i gdzie nie trzeba, bronic muzulmanow jako "ludzi wyjatkowo lagodnych i przejetych boza bojaznia". Gdy sie jednak

Prawo do istnienia i do wolności

człowiek,’ czyli > człowiek w początkowej fazie rozwoju. Wprowadzasz zwrot – zaczyn człowiek > a – który jest jak preludium do ekwilibrystyki słownej w definiowaniu tego, > kim jest człowiek. M_W: Tak jak ci pisałem - mam opory (estetyczne, filozoficzne itp.), aby

Prawo do istnienia: cecha wrodzona czy nadana?

– zaczyn człowieka – który jest jak preludium do ekwilibrystyki słownej w definiowaniu tego, kim jest człowiek. ) J: Skoro TV chce byc gościem w moim domu, to powinna zachowywac się jak ) gość. Często jestem względem niej niegościnny – po prostu nie dopuszczam jej ) do głosu. Kilku

Zdjęcia: