wyszukiwanie zaawansowane
33 wyników w czasie 551 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Mam dość tych cen!

Jestem szeroką niespecjalistką i specjalnej ekwilibrystyki nie uprawiam, przynajmniej teraz. Choć wiadomo, że na forumowe standardy to my jesteśmy biedotą :) -- ina_nova: "Nietypowe to są niedźwiedzie polarne na Zanzibarze".

Re: Mam dość tych cen!

:) Ja się bardzo cieszę i jestem wdzięczna, jednak się wzięłam i sfrustrowałam dziś, bo widzę, ile trudu mnie kosztuje domknięcie tego budżetu, a ja chciałabym tak... spokojnie... :) I mam poczucie, że "jestem tego warta" :D Poza tym wkurza mnie, jak wyobrażam sobie, jaką ekwilibrystykę, żeby

Re: Michałki

Jest 45 minut plastyki raz w tygodniu. Nawet techniki sa dwie,o religii nie wspominając. To dramat czasowy. Malowanie to ekwilibrystyka logistyczna, bo jeszcze trzeba posprzątać klasę przed dzwonkiem skoro nie ma pracowni.

Irasiad! (początek wątku)

Ciekawe, czy już aportuje? Bo przy nodze siada. Jestem ciekawa, jakiej słownej i myślowej ekwilibrystyki muszą użyć zwolennicy PiS-u, żeby nie poczuć wstydu i żenady? https://www.facebook.com/RacjonalnaPL/videos/1170750943054561/

Zdjęcia:

Re: Wartość dodana osoby niepracującej zawodowo?

i po co te wypociny w wątku startowym skoro tak na prawdę chodziło tylko o to by móc upawać się powyższym wpisem? trzeba było tak od razu a nie jakieś ekwilibrystyki uprawiać, za cienka jesteś na to czy jak?

Re: Która godzina? Odsłona 5.0

Melduję, że wykonałam: - 3 rodzaje farszów do pierogów - oraz 53 sztuki wyżej wymienionych (na tyle mi starczyło ciasta, więc jutro dalej będę lepić) Będę musiała dokonać jakiejś ekwilibrystyki, żeby mi się ta jutrzejsza produkcja zmieściła w zamrażalniku. 21:34

Re: Parkingowe s-v:)

No ale przecież statystyczna ematka musi jeździć suvem (a dzieciata to już obowiązkowo) bo bezpieczniej. A później płacz, że miejsca parkingowe za małe. Coś za coś, albo małe miejskie autko, albo ekwilibrystyka przy wysiadaniu. -- Dolny Śląsk dobrowolnie odda się pod zabór, najlepiej

Re: Parkingowe s-v:)

Oczywiście, że na logikę starasz się wybierać takie miejsca gdzie trochę więcej tego miejsca jest. Ale nie zawsze się da. I zaskoczę cię - owszem, jeśli samochody są zaparkowane prawidłowo - w większości przypadków bez specjalnej ekwilibrystyki da się wsiąść, nawet z dziecięcym nosidełkiem. Może

Re: Jaka reakcja otoczenia na Wasz zapach?

A ja myślałam, iż potrafisz przeczytać - pół psiknięcia. Musiałabym dokonywać nie wiem jakiej ekwilibrystyki, aby wydobyć 1/10 ml na każdą z części, którą chcę spryskać (a nie na butelkę). Albo nie przejmować się sobą i otoczeniem i robić tak jak inni - po jednym psiku tu i tam.

Re: diler i jego lista kontaktów - wątek plotkars

A co w tym dziwnego? I niby jak inaczej miał sobie notatki sporządzać, żeby były dla niego użyteczne i nie wymagały jakiejś ekwilibrystyki pamięciowej? Ty masz w bazie klientów nazwiska czy coś innego? -- "Jakby im tak odjąć trochę jedzenia a dołożyć roboty, to zaraz by się im głupot

Re: Będzie się domagać, nic nie dostanie

d.o.s.i.a napisała: > No to jacy to "sojusznicy" którzy nie potrafią nazwać rzeczy po imieniu i uznać > że Polska została poszkodowana na całej linii? Bardzo niewygodne pytanie. Ciekawe jaką ekwilibrystykę wymyślą nasze forumowe lewaczki. -- Zbanowanie Rikiego to

Re: Kocia alergia?

Vet zeskrobin nie badal bo twierdzi ze cos z nich wyjdzie, kot to wygryza, wiec na bank cos znajda, ale to nie przyczyna tylko skutek. Zeby pstryknac fote to trzebaby kote zniewolic a to jest juz wyzsza ekwilibrystyka -- "Age is an issue of mind over matter. If you don't mind, it doesn't matter

1 2 3