wyszukiwanie zaawansowane
116 wyników w czasie 1 962 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

eKwilibrystyka słowna

neona napisał(a): > sie wie mało > sie pisze czasami > sie siorbie bywa > sie żyje notorycznie > bagienko mnie inspiruje > mimo że bardziej lubię > > patrzeć w oczy zamiast w czcionki czy te oczy mogą kłamać? :)

Re:Odczarowac carving - czyli smakowanie

Przepraszam! Ekwilibrystyka!

Re:Odczarowac carving - czyli smakowanie

Nie przejmuj się, niektórzy tu nie takie ekwilibrystyki słowne wyprawiają:) Zwłaszcza ci, co dawno wyjechali z kraju... Ale jak treść ciekawa, to formie można wiele wybaczyć, czyż nie? Pzdr:)

Re: Niezależni od lobby żydowskiego

Interesujące jest, że gdy ktoś nie ma co powiedzieć, a musi koniecznie sie nie zgodzić, to używa sofistyczno-dygresyjnej ekwilibrystyki. Tutaj jednakże - z marnym skutkiem.

Re: Niezależni od lobby żydowskiego

Gość portalu: nik napisał(a): > Interesujące jest, że gdy ktoś nie ma co powiedzieć, a musi koniecznie sie nie > zgodzić, to używa sofistyczno-dygresyjnej ekwilibrystyki. > Tutaj jednakże - z marnym skutkiem. Coz za samokrytyka!

Zdjęcia:

Re: UPA: FILM NISKOBUDŻETOWY

Jako Saracen, dokonałeś niezwykłej ekwilibrystyki przeflancowania się ze starożytnego Synaju do XXI wieku w Europie. Każda transformacja odbywa się jakimś kosztem. Czy dobrze się czujesz?

Widzę

mentalne ,ekwilibrystyka logiczna i prowokacja na tym forum się nie sprawdzają. OK. Masz rację ( niestety ). Zauważyłem to i dlatego w wątku niejakiej Lilly nie siliłem się na żadną ekwilibrystykę. I tutaj dopiero podpadłem. Pozdrawiam

A widzisz monopol???

Witaj.Będę nieco mentorski ale nie mogę się powstrzymać.W wątku " przeciętny polski pacjent" dostało mi się od Ciebie nader poważnie za zwykłą retoryczną manipulację.I co Ciebie spotyka??Na tym forum,chłopie,nie ma łatwo.Gierki mentalne ,ekwilibrystyka logiczna i prowokacja na tym forum się

Re: Instead-wkladki .....

Mysle, ze najlatwiej bedzie tym, ktore uzywaly kapturkow itd. A ja sprobuje, co mi tam. Potestuje w domu z ta ekwilibrystyka i zobacze, czy 24 h luksusu jest tego warte. r

Nominacje Nike-opinie

Tym razem będzie wyjątkowo ciekawie, bo nie ma żadnych "czarnych koni". A do tego potężny rozstrzał gatunków i stylów: Lanckorońska kontra Varga, niezła ekwilibrystyka. Trochę śmiesznie, a trochę strasznie. Nie zazdroszczę jurorom.

Re: Marzenia o tramwajach na Krakowskim itp.

Z tym "skretem na rondzie de Gaulle'a" to trzeba bedzie troche ekwilibrystyki, bo samo rondo nie jest w osi Nowego Swiatu. Lepiej juz - wzorem skrzyzowania Al.Jerozolimskich i Marszalkowskiej - nie wprowadzac skretow.

Re: Marzenia o tramwajach na Krakowskim itp.

Gość portalu: Mitsero napisał(a): > Z tym "skretem na rondzie de Gaulle'a" to trzeba bedzie troche ekwilibrystyki, > bo samo rondo nie jest w osi Nowego Swiatu. Lepiej juz - wzorem skrzyzowania > Al.Jerozolimskich i Marszalkowskiej - nie wprowadzac skretow. idzmy na calosc niech

Re: Informacja dla Eli

Rzeczywiscie, swego czasu obserwowalam cala inzynierie finansowa konieczna do sfinansowania opracowania zabytkow archeologicznych. A wydanie tego w formie ksiazkowej wymagalo jescze wiekszej ekwilibrystyki. I nie bylo finansowane z krajowych srodkow - grant byl z fundacji polsko-niemieckiej...

Re: ... :)))) nie jest źle, ale...

:)))) wczoraj złamałam rutynę myjąc okna (sama rozkręciłam!!!!... później jednego nie mogłam zamknąć, bo wypaczone jak diabli :))) ...a dziś spadł śnieg. i moje okienka zaaaaparowały. ...a o podróży pomyślimy, choć to i pienieżna i czasowa ekwilibrystyka :))) dzięki :))

1 2 3 4 5 6