wyszukiwanie zaawansowane
80 wyników w czasie 1 718 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Żadna słowna ekwilibrystyka piq-a nie uratuje

Agory przed plajtą lub wykupieniem przez KGHM.

Re: WSZYSTKO CO ZWIĄZANE JEST Z ROWERAMI

http://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,23553974,rowerowa-ekwilibrystyka-i-spacer-potwora.html ROWEROWA EKWILIBRYSTYKA - Wyborcza - 17.06.2018 -- :serce:

Re: Główne grzechy rowerzystów - artykuł

http://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,23553974,rowerowa-ekwilibrystyka-i-spacer-potwora.html ROWEROWA EKWILIBRYSTYKA - Wyborcza - 17.06.2018 -- :serce:

Zdjęcia:

18:05 Stopklatka "Poirot : Kurtyna"

znakomity detektyw rozwiązuje kolejną sprawę... nie mogąc wstać z łóżka ! to dopiero ekwilibrystyka ! :]]

Re: A taka sytuacja? Bar mleczny.

Kto by się podejmował takiej ekwilibrystyki umysłowej przy pierogach? Ps: Już o tym pisałam jakieś 50 postów wcześniej. -- Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca. Wolter

Re: A taka sytuacja? Bar mleczny.

wcześniej odejść od kasy i szykować się do wejścia na stołek, albo na odwrót, zeszła po skończonym obiedzie. Tym niemniej jest to bardzo prawdopodobne, z rodzinnego doświadczenia wiem, że osoby starsze nie lubią ekwilibrystyki i nawet w autobusach nie wchodzą na wysokie siedzenia, bo jest to dla nich zbyt

Re: Byłam dziś na plaży nudystów

Nadal nie jestem w stanie wyobrazić sobie zapanowania nad brzuchem przy pomocy gatek. Toz to jakaś nieludzka ekwilibrystyka musi być :-D -- Zakładanie stanika na mokrą skórę jest jak walka wręcz z szatanem.

Re: Jeszcze o "Klerze"...

> czemu? znasz uzasadnienie? Czytałem fragmenty. Nie zacytuję Ci tego teraz, ale ekwilibrystyka intelektualna, którą Piotrowicz wyprawiał, żeby uzasadnić, czemu obmacywanie dzieci przez owego księdza nie było wcale molestowaniem, była porażająca. I ten koleś śmie teraz reformować sądy..!!!

Re: Jeszcze o "Klerze"...

stephen_s napisał: > > czemu? znasz uzasadnienie? > > Czytałem fragmenty. Nie zacytuję Ci tego teraz, ale ekwilibrystyka intelektualn > a, którą Piotrowicz wyprawiał, żeby uzasadnić, czemu obmacywanie dzieci przez o > wego księdza nie było wcale molestowaniem

Re: Do emigrantek w UK

To wysyłasz z Polski paczkę przeczytanych książek? Po co? Taniej i wygodniej jest zamówić w księgarni internetowej z dostawa pod same drzwi, niż kupić w księgarni stacjonarnej w Polsce i wysłać w paczce. Jaki jest sens takiej ekwilibrystyki?

Re: sans maudire

Ojacie.. icie,pacz pomyliłam cie ze stefanem czwartym! Żałośnie kwacze przeprosiny obu a ci przyznaje racje! Mojem zdaniem,w niemieckiem niuanse nie istnieją ale za to połączone w pociąg słowa zdają się logiczna ekwilibrystyka. /równa francuskiej sztuce kubizmu/

Re: sans maudire

kalllka napisała: > Przeprowadź test, poproś francusko języczka osobę by ci przeczytała tekst; raz > szybko, a drugi, modulujac głos. Ćwiczenie, które bynajmniej nie mimowolnie proponujesz, wymagałoby od lektora/ki nieosiągalnej ekwilibrystyki językowej, żeby cokolwiek

Re: na ile lat wygląda ta podróba gąsiorowskiej d

-no nijak taka ekwilibrystyka mi nie wychodzi :D

1 2 3 4 5 6