4 wyników w czasie 163 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Jeśli miałam jeszcze jakieś wątpliwości...

;" (www.slownik-online.pl/kopalinski/BB282FA5B63F39BFC1256581005E0D6B.php). Sugerujesz, że tu tacy własnie fani byli? Wybacz, ale to jest po prostu bezczelne z twojej strony (bo przecież, jako wieloletni uczestnik forum, nie możesz zaslaniac się niewiedzą o tym, kto tu pisze). > Te kubły pomyj wylewane na autorkę nazywacie krytyką? K > onstruktywną? Wolne

Re: Streszczenie McDusi

: forum.gazeta.pl/forum/w,25788,130590434,130590434,Co_tu_sie_dzieje_.html Jeden z moich ukochanych wątków, czytywanych czasem ku szczerej a niewinnej uciesze :D. -- W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę, dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

Re: jak widać-można też spokojnie i z szacunkiem

andrzej585858 napisał: > Poza tym do jednej konkretnej sprawy musze się odnieść - co to znaczy wyciągani > e prywatnych spraw? O ile pamięć mnie nie myli swego czasu R4F też opisał pewne > zachowania na FB i jakoś nie został oskarżony o donosicielstwo i wyciąganie pr

Zdjęcia:

Re: Pluralizm po polsku

ready4freddy napisał: poza tym nadal pytam: czy w telewizji pozostana programy "inne > j opcji", osierocone przez odejscie pana Pospieszalskiego, czy moze nie bylo ta > kich programow wcale i "dyskutowal" sam ze soba poniekad? > R4F, pytanie nie do mnie, ale swego czasu na