244 wyników w czasie 1 893 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

F - A - L - S - Y - F - I - K - A - T

Po dogłębnej analizie słownictwa, semiotyki, semantyki, frazeologii i warstwy emocjonalnej próbek tekstów podpisanych przez "doku" stwierdzam z całą mocą, że mamy do czynienia z bezczelnym fałszerstwem. mgr Galba

Re: F - A - L - S - Y - F - I - K - A - T

Można to sprawdzić odwołując się do nieco starszych dyskusji z Dokiem. Falsyfikat ma z tym trudności.

K L A S Y F I K A C J A !

Moj szacowny kolega (bonobo44) pozostaje w tradycyjnym nurcie taksonomii, ktoremu holduje rodzima wiedza encyklopedyczna (2002): encyklopedia.pwn.pl/49503_1.html Wg tej klasyfikacji zarowno pan paniscus jak i homo sapiens zali

Re: FAQ - K L A S Y F I K A C J A G E N E R A L N

Kiedy będzie zamieszczona klasyfikacja generalna

Re: FAQ - K L A S Y F I K A C J A G E N E R A L N

Czy redakcja nas po prostu "OLEWA". Wogole nie odpowiada na nasze listy, czy ktos wie kiedy w koncu bedzie dzialac ta wyszukiwarka!!!!!!!!!!!!

Zdjęcia:

K O P A L N I E = F A B R Y K I Ś M I E R C I (początek wątku)

Ilu jeszcze górników musi zginąć lub cierpieć i zostać okaleczonymi, żeby wreszcie pozamykano te wszystkie nierentowne (czyli wszystkie) kopalnie. Po co nam taki drogi (droższy od importowanego) i okupiony takimi ofiarami węgiel. Górnicy! Rzućcie w cholere tą swoją niepotrzebną nikomu robotę.

Re: od 1.06 linia 132 dwa razy częściej.....

f.l.y napisała: > sloggi - na jakim osiedlu kupiles mieszkanie? > pozdrawiam, > Fly Na Zielonym Zaciszu. -- "A mnie właściwie nie ma i mogę robić to co chcę" L

Re: do Ani

Cześć! Własnie dobijam sie do yahoo- myślę, że wkrotce dołączę. Dostałam już namiary od F.L.Y. Do miłego.... ania

Re: Agroman Brzeziny IV

CZEŚĆ, NAPISAŁEM DO F.L.Y. CHOĆ NIE WIEM CZY TO ŁADNIE TAK ... POZA TYM TEŻ BĘDĘ MIESZKAŃCEM, WIĘC POLECAM SWÓJ MAIL W SPRAWACH WSZELKICH VASCO2@GAZETA.PL POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH SĄSIADEK I SĄSIADÓW.

Re: ZAPRASZAM NIEDŁUGO NA MOJA STRONE

-------------------------------------------------------------------------------- K A F E J K A I N T E R N E T O W A G D Y N I A U L. W Ł A D Y S Ł A W A I V / 4 9 t e l e f o n : 6 6 1 - 2 8 - 2 9 kał nał

Re: 2 kule z amerykanskiego karabinu M16

wojny 2 kulkami z M16, nie byloby teraz tej p...j jatki... i jeszcze jedno luigi: FFFF F FFF F F Y...Y .Y.Y ..Y ..Y

Re: BEZSENNOŚĆ XXXVIII

'Samobójstwo' L.Aragon A b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z

Szyfrorodzinki

P D W E P D P E W L B Y I E S K Z M G W T M S M W O E R W A F L G A Ó G M RODZINA II. Instrumenty dęte (litery w kolorowych kratkach to znów L E W). Z T N G A W F B Z E Ó U W L I G W E P W K I O Z Ó P Z Ó B E W L W J Z B Z E J W Ó S Y W P Y Z L Z Ó Z P

1 2 3 4 5 6