659 wyników w czasie 3 811 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

f.l.y

Jesteś trolem czy tatulkiem?????? > o tym, co wyprawiacie i co doliczać chcecie do kosztów utrz dziecka, żeby tylko > zedrzeć z ojca dziecka, to mi ręce opadają... Masz rację, utrzymanie dziecka to chleb i woda iiiii, co by tu jeszcze..., jakoś nic więcej nie przychodzi mi do głowy...

Re: f.l.y

f.l.y napisała: kobiety, czy wam się coś w głowach polęgło? Pierwsza sprawa: jestes skrajnie chamska i beszczelan. To tak w ramach wstepu. Sprawa nr. 2 Jesli bedziesz zmuszona utrzymac dziecko ze swojej pensji i srednoi przyznawane alimenty, a wiec ok 350zl, do tego siebie, dom i wsystko

Do f.l.y :)

Ja mam piekarnik gazowy z termostatem piekłam w temp 200 st ok 20 min i pózniej jeszcze 5 min w 220 st. wyszły bardzo fajne lekko chrupkie a srodku miekkie pyszne były z masełkiem i miodem a dzisiaj z masłem orzechowym i konfiturą malinową . Dzisiaj równie dobre jak wczoraj przechowałam w foliow

Re: priv do f.l.y

/nie melduję się we wszystkich swoich mieszkaniach ;)/

Re: priv do f.l.y

f.l.y napisała: > oddałabym swój głos na Ciebie, gdybym mogła... niestety będę głosować w innej d > zielnicy.. :( To jeszcze tu się nie zameldowałaś? łomatko! No i co ja teraz zrobię? :( Wysłałem do Ciebie maila. Pozdrowionka Waldek

Zdjęcia:

M A I L -- F O R --- A l l a d y n (początek wątku)

Witaj moj serdeczny Kolego Alladynie ! Wybacz ze sie do ciebie zwracam ale wiem ze akurat tobie nie jest obce pojecie - Kobieta , dobroc , serdecznosc . Odczuwam ze to forum od jakiegos czasu duzo stracilo i wielu na ten temat milczy . Wszystko zaczelo sie Faken psuc odkad Hanys_Hans zaczal rys

N i g d y w i ę c e j f l y

sprawdzian czy sobie poradzi" Moja znajoma została przyjęta, pracowała 2 dni po czym dostała 50 zł i cały wierszyk wyzwisk. Ponad to kobieta chyba nie jest zbytnio wykształcona nigdy się tym nie chwaliła. Prosta płytka masakryczna N I G D Y W I Ę C E J F L Y

D y s k w l i f i k c j a

"Od 2007 roku Jarosław Kaczyński wielokrotnie zaprzeczał tej informacji, która została napisana w "European Voice", a na tej podstawie została skonstruowana depesza PAP. (...) Po raz pierwszy depeszę PAP wyciągnął PSL w czasie kampanii wyborczej jesienią 2007 r. Stronnictwo przygotowało n

Re: D y s k w l i f i k c j a

A gdzie można przeczytać jego dementii, że się taką dociekliwością wykażę..? -- Lepiej jeść kaszankę w święta, niż mieć Jarka prezydenta. i42.tinypic.com/2h376nk.jpg

Re: F I L I P I N Y - VISAYAS 14-29 kwiecień 2010

Czytalam Twoja oferte nurkowania na Filipinach. Czy moge wiedziec jak zamierzasz dostac sie na Apo Reef ? lub, czy miales na mysli tylko rafe wokol Apo Island ? Niezbyt wyraznie jest to przedstawione. Czy moglbys rowniez jasno sprecyzowac, gdzie beda te nurkowania i ile, nie moge sie doliczyc

F I L I P I N Y - VISAYAS 14-29 kwiecień 2010 r. 1 (początek wątku)

: www.indo-explorer.pl/pl/Aktualnosci/F_I_L_I_P_I_N_Y_-_VISAYAS_14-29_kwiecien_2010_r._16_dni,news,82.html

K R Z Y S Z T O F M. P L O T K A R Z (początek wątku)

Generalny plotkarz Maciąg Krzysztof. Unikajcie tego typa z daleka. Kocha szkodzić innym.

P l t f o r m a - N A S Z Ą - D r u ż y n ą !

BRAWO ! ! ! PLATFORMA http://i47.tinypic.com/2nc40mw.jpg NASZĄ DRUŻYNĄ

Re: P l t f o r m a - N A S Z Ą - D r u ż y n ą

No, no... na miejscu zarządu PO w Łodzi to bym bardzo zrugał tego pana, który tego wywiadu udzielił, tak - jak by tu rzec - jednoznacznego... Kibice Widzewa was za to nie pokochają, o nie...

Re: P l a t f o r m a - N a s z ą - D r u ż y n

Kropa to wasz człowiek, razem z Tomaseskim. Platforma to wasz drużyna. Ludzie czy wy macie honor, czy dla kolejnych obietnic znowu się przemalujecie (biało-czarni) i wejdziecie w tył.. innej partii ? Gdyby jutro LSD przeznaczyło 1mln na PSS to byście Millera na rękach nosili. Jak widać Kropa

Re: P l a t f o r m a - N a s z ą - D r u ż y n

Psy szczekają karawana jedzie dalej

1 2 3 4 5 6