wyszukiwanie zaawansowane
320 379 wyników w czasie 10 558 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Oddanie dziecka po porodzie a dalsza rodzina

A to wnucze ma sie nie liczyc wcale? Udawac, ze go nigdy nie bylo? Dla wlasnego dziecka ta babcia powiedzMy przez +/- 20 lat zrobila wszystko, by dac emocjonalne zaplecze, wychowac, wpoic wartosci itd. Teraz babcia nie chce porzucenia wnuka, tak jak kiedys nie porzucila wlasnego dziecka. Wiem, nie

Re: OK TOURS w Dąbkach - odradzam!!!!!!

. Jakiekolwiek tłumaczenie ze strony OK TOURS jest zbędne, każdy normalny rodzić nie wyśle swojego dziecka na obóz z tą firmą.

OK TOURS w Dąbkach - odradzam!!!!!! (początek wątku)

dzwonił po 20 że kolacja owszem była, ale spotkania z wychowawcą już nie i dzisiaj na pewno nie będzie. Na pytanie kto się nimi zajmuje odparł, że nikt, biegają sobie, ciągle przyjeżdżają nowe dzieci, jest wielki bałagan. Dzieci 8-9 letnie zostały zakwaterowane na drugim najwyższym piętrze budynku, pokoje

Re: Kupno mieszkania na wynajem

najmu w Twoim mieście. Wniosek mam taki: - żeby na nim "zarabiać" - nie opłaca się , nic nie zarobisz a zszarpiesz nerwy. - żeby kupic i mieć , np. za 20 lat dla dzieci albo jak nie masz co z kasą robić - można o tym pomyśleć. - jeśli nie masz co z kasą robić i chcesz kupić wyeksploatować i za

Zdjęcia:

Re: Jaka realna korzyść z prestiżowego LO?

cichu. Oczywiście, zależy od specjalizacji. Mój wujek był chirurgiem, zapił się na śmierć 20 lat temu. Moja przyjaciółka i jej mąż może i zarabiają sporo kasy, ale latają tylko z dyżuru na dyżur (a ja często wtedy mam ich dzieci u siebie). Moja bratanica, która jest od trzech lat na medycynie, tylko

Re: alt-right vs alt-left

obecnych czasach się szerzący z predkością lantany i powoju u mnie. Czekam na relacje z przedszkoli gdzie każdy 5cio latek będzie w ramach uprawiania swoich wolności obywatelskich mógł użyć ten frazes, gdy zostanie zmuszony w skonsumowania nie lubianych warzyw na drugie śniadanie. Może posunąć się

Re: alt-right vs alt-left

znakomita większość całej populacji ludzkiej. Kto może pamiętać takiego misi gdy ma obciążony mózg pamiętaniem 20 kombinacji numerowych, gdzie nie wolno używać takich jak: 123456, abcdef lub imię i data urodzenia. (technologia to następny dłuuuugi temat. Nawet nie chcę zaczynać). U mnie na ulicy trwały

Re: Zapodajemy na Ksiezyc

>Szymi, nie wiem czy Ci badania pykną, bo pamiętam, że opisywałeś kiedyś jakiś incydent w samochodzie, że Ci >pociemniało w oczach i prąd odcięło. A gdzie do rakiety? Bylo cos takiego! Masz racje! I to juz bylo z pare lat temu. DO tej pory nie wiem co to bylo, ale prund mi odcielo prawie

Re: O pierdułach -- Odc. 420

tyle samo par spodni. 20 torebek i proszę temat na pinkolenie. Współczuje Ertesie tak samo jak mojemu Panu mężowi ale się poprostu nie da tego opanować, zatrzymać ani wykorzenić. Mam nadzieję, że po latach 15 stu przechodzi, więc jak tyle wytrzymamy to się już nie przeprowadzimy. -- Kan_z_oz

Re: "Nie spodziewaliśmy się takiej tragedii&#

ile? 20%? -- ------------------------------------------------------------- "Pan Zenek z Bemowa: Dla mnie super sprawa, że niedziela jest wolna. Uważam, że powinni zamknąć sklepy także w sobotę. Jestem na zakupach tylko ze względu na żonę, która chciała zrobić je przed wolną niedzielą.

Re: Skazani na sukces

gdybyś zarabiała tyle co oni zazdrościłabyś takim z 20k na rączkę. a w Singapurze szklane kaniony pełne korpo niewolników jak gdzie indziej i parno ;) -- DESURABBITS (Usagi Stream 2)

Nadwaga. Polska tyje na potęgę (początek wątku)

nadwaga jest problemem 53 proc. kobiet i 68 proc. mężczyzn. Równie niepokojące są jednak dane dotyczące dzieci i młodzieży do 20. roku życia – już 44 proc. chłopców i 25 proc. dziewcząt ma nadwagę, z kolei otyłość dotyczy 13 proc. chłopców i 5 proc. dziewcząt. „Warto zauważyć, że przez otyłość nie tylko

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.