wyszukiwanie zaawansowane
440 wyników w czasie 774 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Ukaz czyli co będzie z maturami 2019.

ale ma najwięcej do powiedzenia. Ja właśnie uczę w szkole gdzie głównym jest profil ELEKTRYCZNY i .... tadam ..... przedmiotów elektrycznych uczy u nas 4 nauczycieli. wszyscy to EMERYCI, których dyrektorka od lat prosi na początku września żeby przyszli bo nadal

Re: Madeleine McCann !

na wakacje z malutkimi dziećmi i całą ekipą dzieciatych znajomych. jak córka miała prawie rok a my wieczorem chcieliśmy gdzieś wyjść to usypialiśmy ją, ładowaliśmy do wózka i .... spała będąc z nami. no owszem .... dyskoteki odpuszczaliśmy sobie. jak dzieci

Re: Życie przed dziećmi i z dziećmi

jazdy na nartach (co wcześniej robiłam w czasach licealnych) i na łyżwach bo chciałam żeby dzieci się nauczyły i zaczęliśmy jeździś w ferie w góry. Mąż od 3 lat trenuje taekwondo (zaczął mając 37 lat) bo w klubie w którym rok wcześniej zaczął trenować nasz syn

Zdjęcia:

Re: Strajk nauczycieli w egzaminy-będzie?

zajęć w ramach 19-stej godziny i cała dokumentacją z nią związana - IPET-y - dodatek do PZO dla uczniów z orzeczeniem o kształceniu specjalnym (dla każdego z osobna a tych uczniów z roku na rok jest coraz więcej) - rozliczenie realizacji podstawy programowej ( dla

Re: Nauczyciel się na mnie "uwziął"

Zawsze byłam spokojnym dzieckiem, które się nie "stawiało" ani nie "odszczekiwało" nauczycielom. A że nauczyciele dawniej to byli tacy odważni właśnie do spokojnych dzieci (jakoś nigdy nie podskakiwali do uczniów pyskatych/wulgarnych czy agresywnych) to akurat na

Re: Nosicie żałobę?

znaczy, że nie przeżywa żałoby. ja miałam wtedy 1,5 roczne dziecko więc po prostu MUSIAŁAM się "ogarnąć" i jak piałam już wcześniej zdążyłam oswoić się z tą myślą wcześniej. -- Izabela

Re: Rozwód od pierwszego wejrzenia

można nie być zachwyconym, ze córka wzięła udział w takim programie ale jest dorosła skoro się na to zdecydowała to fajnie byłoby wspierać własne dziecko chłopak jej się nie podoba ? no cóż .... to nie ma byc jej mąż tylko córki zresztą ... sama chyba

Re: ciche dni z nastolatką

. Czasem się nafoszę i przestałabym się odzywać ale mój mąż mi na to nie pozwala. W sensie że wyjaśni sprawę i zachowuje się normalnie. Bo z doświadczenia powiem że najgorzej jest jak druga "strona" też się nie odzywa. I tak koło się rozpędza. W stosunku do dzieci nie potrafiłabym się nie odzywać

Re: Badania dziecka w poradni

Moje starsze dziecko nigdy nie było i wydaje mi się że nie będzie potrzeby z nią tam iść. Syn jest w 4 klasie i w połowie tego miesiąca mamy wyznaczony termin na "badanie" w kierunku dysleksji

Re: Nauczyciel a urlop na życzenie

w przerwie świątecznej, ferie, wakacje. Śluby załatwiam tylko weekendowe (sobot-niedziela). No i jeszcze korzystam z tych 2 dni opieki na dziecko. Od czasu do czasu zdarza się że mam tak plan ułożony że mam dzień wolny (np w tym semestrze ale w tym roku nie mam etatu)-wtedy jest high

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.