wyszukiwanie zaawansowane
182 wyników w czasie 258 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Mamusie tępych dziubdziusiów oburzone.

doskonałym/ą. Świadectwowe promocje dorzucają się do wielkiego systemu wywierania presji na dzieci, i co więcej rozciągają ten system na nowe obszary. Przyczyniają się do postrzegania i obsadzania dzieci tylko i wyłącznie w roli ucznia (pięknie pisze o tym nżej Chococaffe). Nakręcamy to od 20 z okładem lat

Re: uczeń wyskoczył z okna

Wiem, widziałam z 10 lat temu wyniki badania sprawności fizycznej dzieci - wyraźnie niższe niż identyczne 20 lat wcześniej. Ale te badania były sprzed jakichś 10 lat, więc teaz chyba gorzej. Jednocześnie uprawiający sport mają strasznie dużo urazów. Pracuję w liceum i wciąż natykam się na uczniów

Re: Szkoła lekceważy zalecenia z poradni

Już dawno temu (czytałam o wynikach, które dotarły do POlski w latach 80.) Amerykanie obliczyli, że dysleksję ma mniej więcej 20% populacji. W międzyczasie świat zmienił się o tyle, że o wiele więcej jest podtrzymywanych ciąż, wcześniaków, no i dzieci nie rozwijają tak jak kiedyś małej motoryki, co

Zdjęcia:

Re: I jak szanować takich nauczycieli.

A ilu uczniow w klasie? jeśli 20, to w jednej grupie 16 osób, w drugiej 4. jesli 25, to w jednej 20, w drugiej 5. Zupelnie normalne, że nauczyciele chcieliby miec bardziej proporcjonalny podzial na grupy, dla dzieci też będzie lepiej, na pewno dla tych z hszpańskim. A o wyjeździe przypuszczalnie

Re: Głupia sprawa.

To co mnie najbardziej przeszkadza w Waszej postawie, to po pierwsze brak rozmowy z matką dziecka, uczciwej i otwartej, podczas ktorej można by wypracować takie modele postępowania, ktore ograniczyłyby liczbę ataków czy neutralizowaly skutki ewentualnych (na angielskim, bo piszesz, że w szkole jest

Ex wydal corke za mąż (początek wątku)

goście weszli pod dach. wesele było na ponad 100 osób, 4 rodziny, 2 macochy córki i troje przyrodniego rodzeństwa, gromadka dzieci, w tym jedno, dla ktorego w pewnej chwili wniesiono wozek, i spalo w tym wozku przy stole, dziecku nie przeszkadzala muzyka, gościom wozek z dzieckiem. część gosci nie

Re: Jak waszym zdaniem powinno być zorganizowane

No JAKAŚ wizja musi być - problem raczej w uszczegołowieniu. Robisz w knajpie czy domu weselnym - to tez jest wizja. ale wizja niezapraszania bliskich ze wzgledu na wiek to jednak co innego. Zwlaszcza że dzieci kosztują mniej, i przy takim weselu na 150 osob 20 mniej czy wiecej naprawde nie czyni

Re: Majówka statystyki. 72 osoby nie żyją.

Dużo, jednocześnie często odnosze wrażenie, że coraz wiecej kierowców jeździ naprawdę kulturalnie i z głową. Naprawdę znaczna wiekszość. Ale - znowu na oko - jakichś 20% to nie dotyczy, na odwrot. U nas królują pospiech i rywalizacja. Wlaśnie nawet nie prędkość, ktora jest tylko pochodną

Re: nie wierzę...

, powiedziala mi kiedyś: Jestem za odlączaniem, bo rodziny się wykańczają. Uważam, że wiedziala, co mówi - z ludźmi żyjącymi dzięki aparaturze i ich bliskimi miala kontakt bezpośredni dzień w dzień, przez co najmniej 20 lat. Pamietam mego tatę - zawsze najbardziej na świecie bał się udaru i oczywiście udaru

taka historia za mną chodzi (początek wątku)

Od 20 lat. Byliśmy z mężem u pana, z którym ex współpracował. Małe podwrocławskie miasteczko, żona nauczycielka. Opowiedziala, że mama jednego z uczniów zaginęła. Jak kamień w wode. Znikneła. A dziecko rysuje jakieś straszne obrazki, wszystko na nich czarne i smutne. I wiecie, ile razy slysze o

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.