wyszukiwanie zaawansowane
192 wyników w czasie 213 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Jak sprzedaje sie auta w Polsce

niepedalskie plastiki w Śkodzie. Ale do kurwy nędzy, skrobać dupę i żyć w 20-piętrowym bloku z wielkiej płyty, tam gdzie diabeł mówi dobranoc, bo lemingozą jest kupić mieszkanie w miejscu mniej deprymującym? Przecież ludzie biorą na mieszkania kredyty na 20 czy nawet 30 lat! I co? Mają 30 lat słuchać co

Re: Stać Was na utrzymanie auta?

brygadierem w jednej z fabryk w strefie i ma, bez łaski, 4 z hakiem na rękę, jeszcze jako zwykły robol miał zdrowo ponad 3). Zresztą jest też trochę "kamikaze", którzy jeżdżą codziennie do pracy do DC (sam mam takiego sąsiada - 6 rano wypad, o 9 w biurze w DC, 17 zjazd do domu, 20 jest w domu, kolacja, buzi

Re: Stać Was na utrzymanie auta?

Nie chciałbym mieszkać tam, gdzie ty mieszkasz :( A mieszkam w "Polsce C", w Lublinie. Zresztą faceci zarabiają średnio 20% więcej. Jak rozważymy rodzinę 2+2 żyjącą za pensję mamy (2,5 brutto czyli 1800 na rękę) i tatusia (20% więcej, czyli 3 brutto - 2150 na rękę), dołożymy 500+ na drugie dziecko

Re: Nie tylko matoły są na drogach - pozytywnie!

Pojebany kraj, pojebani ludzie! Mógłbym taką składankę z 15, może 20 km przejazdu przez miasto sam nagrać. A tutaj to jakieś bohaterstwo zasługujące na nagrodę. Pojebany to kraj, gdzie zachowania normalne uchodzą za niezwykłe 😢 -- Jestem Lubelakiem, to podobno nieuleczalne. Może dlatego, że

Zdjęcia:

Re: Dobrowolny ZUS

20 lat nie > będzie miał kto pracować i płacić składki na ówczesnych emerytów i system się z > awali... To ile masz misiu dzieci? Bo pouczasz ojca dwojga. > więc dzietność jest niezbędna dla funckjonowani > a systemu w dalszej perspektywie czyż nie? Dzietność? - tak

Re: Pożyczka gdzie najlepiej

Tak jak i na Auto-Moto... wiesz, że dzwonią, ale nie wiesz dokładnie gdzie. 1. na samochód, telewizor, wczasy, inne potrzeby konsumpcyjne nie bierze się pożyczek. Pożyczka z RRSO 100% lub więcej to twój wróg. 2. na w/w potrzeby albo się ma pieniądze, albo można ewentualnie rozważyć kredyt bankowy

Re: Millennials - nowe podejscie do "posiadan

Wiesz, u mnie to było dość "naturalne", że pójdę na studia... tak jak mój ojciec, dziad, pradziad... musiałbym być wyrodnym dzieckiem, żeby zawieść takie "oczekiwania". Czy była szydera ze szkół zawodowych? Tak. Ale już jak ktoś miał hopla na punkcie aut i szedł do technikum samochodowego, a

Re: Pytanie drogowe - Kanada.

!!.. > travelmadmum.com/calgary-to-vancouver-road-trip/ Wiem, że nie jesteś już najmłodszy, ale coś tobie tutaj umknęło - to dziecko ze zdjęć ma góra 3 miesiące (a drugie ze 4 lata). Mój syn będzie miał w sierpniu 10 miesięcy (i nie będzie już trzeba podpierać mu główki tak jak robi to autorka postu na jednym ze zdjęć, bo już teraz potrafi kilka minut

Re: Pytanie drogowe - Kanada.

Nie przeczę, że teraz 40 to takie dawne 30. Nie decydowalibyśmy się na młodego, gdybyśmy uważali inaczej. Ze zdrowiem dzieci zaś bywa tak, że im bardziej chuchasz i dmuchasz, tym częściej będziesz do lekarzy też wiózł. Młodej nigdy nic poniżej 39 stopni gorączki nie podaliśmy od temperatury i

Re: OT no jak tam dzis swietujecie co, he?

. Pradziadek dostał ziemię po ojcu, ale miał też i maturę i kursy rolnicze. Kto na wsi w latach 20-tych miał maturę? No może poza "Panem i plebanem"? W II RP studia wyższe kończył... 1% ludności! 80% ludności stanowiła ludność wiejska, a na studiach wyższych dzieci chłopskich nie było nawet 2%. Teraz bieda to

Re: Jak wam (drogowo) mija Día de Muertos?

tysiące kilometrów natłukłem w dni powszednie w mieście, poza godzinami szczytu i właśnie w trakcie wakacji, szukając codziennie pretekstu do wyjazdu gdzieś mało ruchliwymi trasami (wystarczyło zebrać pod blokiem ekipę, zrobić ściepę na paliwo - tak ze 20 złotych starczyło w zupełności, bo benzyna była po

Re: to akurat naprawdę super zmiana

%... kosztów paliwa, ubezpieczenia, przeglądów, napraw... choć do tej pory mógł 100%, o ile samochód był wykorzystywany wyłącznie do celów służbowych. Teraz wyobraź sobie kierowcę ciężarówki, który "poszedł na swoje" i kupił używany, 4-5 letni ciągnik za 100.000. Albo szkołę nauki jazdy, z Fabiedą czy

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.