wyszukiwanie zaawansowane
702 wyników w czasie 1 234 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Ciekawa sprawa z Szydło.

Z 50km/h wyhamujesz na 10m... drzewo jest przynajmniej jakieś 20m od skrzyżowania :) Tępy naród kupi wszystko. Dowodem na to najlepszym fakt, że ich wybrali. Mnie najbardziej ciekawi błyskawiczne postawienie zarzutów kierowcy Seicento i jego błyskawiczne przyznanie się do winy... choć moim zdaniem

Re: Odnośnie piwnych preferencji.

bassooner napisał: > zwykłym piwożłopem ;-) No ja też, przy wyrafinowanych gustach kolegi się tak czuję. Dziś 3 Ciechany (dowieźli w końcu) po 14 godzinach pracy (nie licząc przerw na dojazdy i inne sprawy - jutro powtórka mnie czeka), z czego do 20 po północy pracowałem sącząc

O różnicach kulturowych, część któraśtam (początek wątku)

, który zostawiła (oczywiscie otwarty i z kluczykami w stacyjce) tam, gdzie się nadziała na furgonetkę z zakupami i samochód sąsiadki. Więc w sumie w ciągu tych 20 minut wystąpiły cztery przypadki blokowania ulicy (ja, znowu ja, sąsiadka klientki, klientka) były cztery zablokowane pojazdy które nie

Zdjęcia:

Krótka kariera orysia w korporacji :) (początek wątku)

i terytoria zamorskie UK (wiedzieliście, ze na Pitcairn i South Sandwich Islands mają streetview?). Potem przejechałem do Calais i zacząłem jechać wzdłuż wybrzeża Europy. NIemcy, Dania, znowu NIemcy, Polska, kraje bałtyckie, Finlandia, Szwecja, Norwegia i tak aż do granicy z Rosją gdzie się bardzo popsuła

Re: Magda- spryciulka

Ja się nauczyłem parkować tam, gdzie nikt nie parkuje... jak mam 2,20 z lusterkami a przepisowe miejsce ma 2,30, tak nie ma chuja we wsi, żebym spokojnie pojechał gdzieś na zakupy... jak raz na miesiąc mnie coś po zderzaku nie obetrze, to już jest święto. Ale co do pani Magdy - nie wierzę

Re: Edek to ma czasem rację ;)

zauważyłem, że jeszcze kilka mi nie weszło w kadr). Do tego to nie są duże znaki, to są małe tabliczki z napisami małymi literami. Teraz pytanie: chcesz zaparkować w tej okolicy na trzy godziny, ile Ci zajmie percepcja tych wszystkich znaków ,żeby zobaczyć, gdzie to jest dozwolone? Żeby było

Re: Edek to ma czasem rację ;)

tomek854 napisał: > A bo widzisz, ja rozpatrywalem z założeniem, że to oznakowanie dotyczy jakichś > faktycznych robót. :) No coś tam faktycznie, rok do roku robią ostatnio. Tyle, że robią na tyle koronkową robotę, na tyle filigranowe dzieło jest ich udziałem... że ni chu chu

Re: W kwestii zakupu nowego pojazdu

dek40 napisał: > Nigdy. Ale to oczywiscie o niczym nie swiadczy. Owszem. Natomiast już fakt, ze obaj wiemy, że jest to w takiej sytuacji skrajnie nieprawdopodobne potwierdza zwiększenie bezpieczeństwa. Nawet, jeśli kosztem korka. > I rondo o srednicy 20 m na skrzyzowniu dwoch

Re: W kwestii zakupu nowego pojazdu

> ze nylonowe z defila. I rondo o srednicy 20 m na skrzyzowniu dwoch waznych szlakow tranzytowych w Kolbieli. A jak sie naucza pokonywac je driftem, wybuduje sie wieksze. > > Zawsze coś. Bo duże też spowalnia ruch! No i co? Daje rade odroznic spowolnienie od zatrzymania. Robie to bez

Re: Chyba nie wytrzymam i podzielę się ........

jak narzekać to narzekać, a więc - wczoraj rano. tesco. szamoni. pusto. na parkingu gdzie wchodzi pewnie z tysiąc samochodów stoi ich... no 20, 30... staję. robię zakupy, wracam i co widzę... ubawiłem się po pachy ;-) http://www.berbela.com/wordpress/wp-content/uploads/2016/04/21042016.jpg

Re: Chyba nie wytrzymam i podzielę się ........

: www.facebook.com/rob.moores.37/videos/690549451088243/?permPage=1 No i jestem na takiej grupie na Facebooku gdzie ludzie, głównie lokalni, ale także turyści, lokalni radni i inni dyskutują problem dziwnej pani. Pojawiają się tam ciekawe historie. Ktoś przyjechał z dziećmi i jak zaparkował na parkingu właścicielka wyleciała z mordą, że ma zaparkować na

Re: No siem wkurwilem

linuxa odpaliłem z płyty i oglądałem sobie przez 20 minut filimi na youtube podczas gdy się instalował w tle. Do tego Windows przychodzi goły i wesoły, w popularnych dystrybucjach Linuxa wszystko właściwie jest na dzień dobry, a jak nie jest, to się paroma kliknięciami doinstaluje z synaptica. W

Re: Pomysł na bieda kampera.

: motorhomes.autotrader.co.uk/used-motorhomes/other/super-exceed-delica/1994-mitsubishi-super-exceed-delica-2-5-diesel-auto-reduced-price-diesel-widnes-mfpa-2c929b99529cabd40152c6158350776e/motorhomeprice/2000/5999 ale popatrz na zdjęciach ile skroplonej wody na szybach. Tu jest jednak klimat niewdzięczny, wiem, bo wiecznie walczę z wilgocią w swoim aucie. 20 letni kamper, który z definicji głównie stoi, będzie miał wszystko zapleśniałe, elektryka będzie zaśniedziała i wiecznie powodowała jakieś jaja

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.