wyszukiwanie zaawansowane
3 595 wyników w czasie 2 949 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Tylko dom!!

Dalej piszesz, że dojazd ze wsi dla dzieci to koszmar. Zrozum, że dzieci ze wsi nie maja potrzeby jeździć do miasta. Po co? Wdychać smog? Pooglądać korki? Pochodzić po galerii handlowej? Wierz mi, na wsi są ciekawsze i zdrowsze zajęcia. Są też żłobki, przedszkola, lekarze i szkoły. Oczywiście raz

Re: Wszyscy zgłaszamy solidarnie parkującyh na ch

bezwzględnym pierwszeństwem całą szerokością drogi, dzieci chodzić swobodnie po drodze a samochody jechać z prędkością max 20 km/h. Skoro takie są realia to może najlepiej byłoby znaleźć rozwiązanie dogodne dla wszystkich, a nie zgłaszać sąsiadów którzy parkują samochody częściowo na chodniku i to tylko w

Re: Nowa Huta - które osiedle najlepsze do mieszk

wiem jak to opisac ale jakos ci ludzie w hucie zachowuja sie poprostu inaczej :) PLUSY: Świetnie skomunikowana z całym miastem okolica za pośrednictwem MPK +omunikacja nocna+ pętla dla autobusu 502 ( moim zdaniem to ogromny plus= wsiadasz i w 20 min jedziesz do centrum a czemu + ze pętla to juz nie

Zdjęcia:

Re: Biała Róża. Niech się bawią inni

Zanim kelner raczył nas zobaczyć minęło dobre 15 minut. Od momentu zamówienia do dostarczenia zupy minęło 45 minut. Zupa była smaczna. Po kolejnych 15 minutach dla dzieci dostarczono paluszki rybne z całą górą ości! Po kolejnych 45 minutach przyszła wiekopomna chwila na danie drugie, gdzie na

Radny P.Rusocki wreszcie sensowana osoba (początek wątku)

droga wewnętrzna gdzie obowiązuje ograniczenie do 20 km/h i pierwszeństwo pieszych. Jeżeli auta będą pędzić dalej jak teraz prędzej czy później dojdzie do wypadku. Pamiętajmy, ze na ul. Lubostroń przed instalacją progów aut śmiertelnie potrąciło kilkuletnie dziecko. Jeżeli ktoś popiera prgi

Re: Kulturalne Ego wygrao z plebejskim

jeden "Sapporo" a drugi "Fostera". Pice zamowimy tu przed meczem. Piekna wymiana przy stanie 5:4 dla Murraya na 30:40. Musze teraz skoczyc do Southampton bo jednak tenis przegrywa z Premier Ligue. rita melduj gdzie pendolinisz zebysmy sie nie zamartwiali. ahoy Usqtecznilismy malutki zakladzik

Re: WYBORY!

Ja już w od tego roku nie będę chodził na żadne wybory. Dotychczas dawałem się nabierać i kolejne rządy obiecywali zmiany na lepsze a jest coraz gorzej. PiS już był i nic nie zrobił, PO jest i nic nie robi, wszystkie partie już były przy władzy i nic. Za nami aż 20 lat chaotycznych przemian, 10 lat

Re: Trasa Pychowice - Ruczaj. Spróbuj to przejść.

, potrzebnych przepisów, ustaw rozporządzeń. Gdzie oprócz Warszawy trafiają szumnie ogłaszane, wielkie pieniądze z Unii Europejskiej na remonty i nowe ekologiczne inwestycje. Tyle nam obiecywano i gdzie są te wielkie reformy ? Pani Kopacz obecnie nic nie robi i tylko chce dotrwać jakoś do następnych wyborów

Re: Wreszcie Zima

Dzisiaj(pon.7:10 rano)juz mamy -18C na supku rteci a -28C na buziach. Najzimniej ma byc w srode a arktyczny front nazywa sie GORGON i obejmuje 2/3 terytorium USA. Gorzej bo zapowiadaja opady sniegu ktorego moze spasc nawet 20cm. Mobilizacja sluzb miejskich.465 plugow w akcji.Metro i MPK jezdzi

Re: Szkoła Skotniki

rok planowany jest remont boiska szkolnego. Szkoła ma ładną salę gimnastyczną i wygodne klasy. Dzieci w klasach jest stosunkowo mało (do 20) i uczą się na jedną zmianę. Nie wiem jak w tej chwili jest z jedzeniem, ja pamiętam że była stołówka, ale to było dawno temu. Gorzej z dojazdem, ponieważ trasa

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.