wyszukiwanie zaawansowane
1 448 wyników w czasie 2 422 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Wybor przedmiotow w secondary school

princesswhitewolf napisała: > Co robisz po szkole dzieci? Walisz sie przed TV? A co ciebie to obchodzi? Robie dokladnie to na co mam ochote I tobie nic do tego. > My pierwsze co robimy to jemy obiad ktory przygotowalam poprzedniego dnia. Nast > epnie idziemy na spacer z

Re: Wybor przedmiotow w secondary school

.Nastepnie siadamy i uczymy sie z dobre 2 godziny czyli czytanki, Mathseeds i troche polskiego codziennie. Ok 20 kapiel, jakis drobiazg do przegryzienia , mycie zebow i dziecko idzie spac. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Ludzie sa polaczeni ze mna tu na Facebooku i widza zdjecia psa i dziecka i parku nie jest to

Re: Nie mogę schudnąć

chyba nie... bo jesli 80% sievtrzymasz a 20%folgujesz to mozesz przytyc ,poprostu trzeba zdac sobie sprawe ile co ma kalorii najpiere i jaka jest porcja. poza tym prawda jest taka ze to nie ze o teraz jestem na diecie a potem sobie podjem bo niestety to tak nie dziala -grubas ktory schudnie do

Re: Samotna matka wyjazd do UK - Szkocja

Regulacje sa, ale mowia tylko ze nie mozna dziecka narazac na niebezpieczenstwo, haha. 5 latek moze teoretycznie wracac sam ze szkoly ale nie moze zostac sam w domu na dluzszy okres. Ale ile to jest ten dluzszy okres? 20 minut jest ok? Ale dwie godziny juz nie? Strasznie to pogmatwane moim zdaniem

Re: Samotna matka wyjazd do UK - Szkocja

Rowniez uwazam, ze jesli myslisz o wyjezdzie powaznie, to teraz, a nie za dwa lata. 20k to jakies 4k w funtach. Swiata nie zwojujesz, ale spokojnie przezyjesz do znalezienia pracy, oplacisz czynsz i jakis depozyt za pokoj. Dzieci zaczynaja chodzic same do szkoly w wieku 11 lat, osmiolatek sam na

Zdjęcia:

Re: A Gousto juz znacie?

, najtaniej wychodzi zamowienie maksymalnej liczby obiadow, czyli 4 dania dla 4 osob, razem 16 porcji obiadu. Dla przykladu: 12 porcji obiadu kosztuje chyba 42 funty, a 16 porcji tylko 47. Z kodem rabatowym na poczatku tak jak pisala Kinga, ponizej £20 za 16 porcji. Wiekszosc dan mozna mrozic. Dzis na

ciche miejsce na odstresowanie wycieczka Feb/Mar ? (początek wątku)

Macie moze jakise sugestie gdzie mozna pojechac w lutym lub marcu na pare dni - chce jechac sama zeby sie odstresowac na jakis tydzien, miejsce cieplawe ale nie ekstremum - 20 stopni jest ok, nie musze sie opalac ani plywac tylko na spokojne spacery pochodzic lub cos pozwiedzac, moze byc nad

co zamiast party bags (początek wątku)

okropnych pierdolek. Dzieci 9 lat. Mam jeszcze pomysl zeby kupic UNO Cards moje dzieci uwielbiaja grac w uno i sa po £1.70 na eaby, nie wiem czy to by byl dobry pomysl. Tak samo impreza bedzie od 6pm do 8 pm i nie wiem czy wypada zrobic kanapki czy zamowic pizze z tym ze nie wszystkie dzieci lubia pizze

Re: Ciąża w UK poród w Polsce

Pracuje w UK 2 lata, wiec na paszport dla dziecka nie mam co liczyć :) czytałam na jednym z blogów z 2016 roku ze wystarczy taka właśnie karta EHIC oraz dokument który jest wysyłany z UK do Polskiego szpitala ze NHS poniesie koszty porodu :) tylko ze to dopiero mogę załatwiać po drugim skanie czyli

Re: Benefity

pozwalaja na doplyw gotowki i brak kosztow opieki nad dzieckiem. Ci lepiej zarabiajacy pracuja na full time i placa za opieke, czasem da sie korzystac z vouchers na opieke. Jeszcze inne pary decyduja ze slabiej zarabiajacy w zwiazku rezygnuje na jakis czas z pracy. Nie znam sie na benefitach ale wiem ze

Re: Czy Pandora dopasuje mi bransoletke

I taka mnie naszla refkeksja: Pisuje/podczytuje rozne fora, ale tylko na polskich spotkalam sie ze zlosliwosciami, wytykaniem bledow, krytykowaniem za uzywanie ang zwrotow, etc. Pisuje na forum sportowym, gdzie odpisuja ludzie z calego swiata, ostatnio zalozylam watek z bledem w tytule, 20 osob

Re: Emerytka na emigracji

Ułatwienie to chyba raczej byłoby aby mama sobie życie w Polsce ułożyła i wyszła do ludzi... a nie na kolejne 20 lat przynajmniej jechać do kraju gdzie nie zna języka, gdzie siedziałaby kątem u dzieci. To juz nie czasy ‚Nocy i dni’ Dąbrowskiej :-) -- -----------------------------------------

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.