wyszukiwanie zaawansowane
3 wyników w czasie 278 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: MITY w NAUCE

to przeczytac, zeby zrozumiec dlaczego mysla tak jak mysla. Pulbek. • Moje 3 grosze muzg_na_patyku 25.07.06, 20:46 + odpowiedz Zasadniczo zgadzam się z Przedmówcą, z wyjątkiem 1 kwestii. Co to za "Discourse on Method" Kartezjusza? Po polsku mówi się Rozprawa o

Re: MITY w NAUCE

• Mity w nauce al.1 22.07.06, 20:46 + odpowiedz To co pnizej, nie jest zadna przechwalka z mojej strony, ani proba reklamy. Zaznaczam, ze nie jestem naukowcem, tylko zwyklym ekonomista. Na 100 rocznice publikacji teorii wzglednosci Einsteina postanowilem wydac ksiazke

Wyślij post do Leszka Millera

. Polecam gorąco taka akcję, gdyż może ona mieć rzeczywisty wymierny skutek w wypadku podjęcia stosownej decyzji przez pana Leszka Millera. ================================================ Ewakuujmy kobiety i dzieci z Iraku na czas wojny leszek.miller@miller.pl Prezez Rady Ministrów

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.