wyszukiwanie zaawansowane
1 093 wyników w czasie 1 006 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Tragiczna pulapka koniunktury (początek wątku)

pokolenia Piencset Plus, dzieci ktore przyszly na ten niedobry sw tylko po to, by glupi rodzice mogli chapnac jezcze troche wiecej z tej rozdawanej prze glupi rzad kraju. Emeryture oferowana przez rzad wpierdoli inflacja. Rozbuchana przez dzisiejszy glupi rzad. Zycie w tym czasie w tym glupim kraju nie

Wrażliwe dane osobowe Polaków idą do Izraela! (początek wątku)

z dnia 31 stycznia 2011 r. na mocy dyrektywy 95\46\WE Parlamentu Europejskiego i Rady, w sprawie odpowiedniej ochrony danych osobowych w Państwie Izrael... 2011\61\UE". LINK

Ten zgasi. I zwieje do USA

Jak sie dorobil? Tato okradl kase Solidarnosci, dogadal sie z jednym z bankow, ze iulokujre tam te miliony, jak wema jego syna- niezgule do roboty. no to i wzieli. Nie raz jeszcze natkniesz sie na jego smutna morde ozdobiona dlugim nosem. Na Greenpoicie, w Central Parku albo gdzie na plazy na Long

Zdjęcia:

Re: "żeby było, tak jak było"

leny20-4-7 napisał: Ja twoich drzwi nie wycieram. I nie słyszałem żeby ktoś to robił. Ale swoje wytrę jak mi cokolwiek namalują. Matkę Boską (jak chcesz mogę pisać małymi literami) do polityki zaprosił p. Karnowski. A skoro ona jest z pis-u (jak twierdzi Karnowski) to jej specjalnie nie

Re: samo sedno

leny20-4-7 napisał: > Paradoksalnie, dobrze że wygrał i (najprawdopodobniej) wygra PiS. Będzie to lep > sze dla budżetu państwa, bo zakończy licytację rozdawnictwa. Nikt ci tyle nie o > bieca, ile PiS da. Teraz PiS już więcej nie musi dawac, bo i na co? Bo i tak wy > gra

Re: wywalic PiSowskich zdrajcow !!!!

Ja nie lubie dyskutowac, kiedy nie mam wystarczajacej bazy informacji na ktore moglbym sie powolywac a tak (co swietnie swiadczy o skutecznosci komuny) jest w tym przypadku. Mam jednak wrazenie, ze i ty opierasz sie tylko na swoich przypuszczeniach, poniewaz: > 1. Podstawowym

Najciekawszy sondaż od dawna (początek wątku)

, gdzie zbadano młodych (18-30), a opinie młodych mają wpływ na scenę polityczną w przyszłości (oczywiście nie jeden do jeden, ale nawet jeśli poglądy młodych się zmienią, jak dorosną, to po pierwsze nie całkiem, a po drugie te same mechanizmy działaja pewnie też na jeszcze młodszych). Do tej pory nie

Re: Jak nam Europa uciekała

/1285835-regionalny-produkt-krajowy-brutto.jpg skoro w warszawie jest tak dobrze to znaczy ze gdzie indziej musi być słąbo by ten wynik dla Polski wyszedł taki dość średni -- diabeł w swych metodach kuszenia do grzechu używa przede wszystkim wizji przyszłości. Nigdy nie skupia się na teraźniejszości, na

Re: Jak nam Europa uciekała

sie gorzej niż za 20 > ze elektryk wałesa miał niepracujacą żone i 8 dzieci i ich wykarmił za te 20 do > lców > a 2 lata później elektryk z żoną i choćby dwójką dzieci za te 200 dolców to weg > etowali Holmesie, NIE jesteś genialny. Dokładnie zamieniłeś przyczyny ze skutkami i

Re: Dobrze ze matce nie urwal

rekord świata jeśli o wcześniaki chodzi to 21 tygodni i 5 dni - najmłodszy jaki przezył ten nowodorodek miał tylko 7 czy 8 dni więcej kruchy był, a lekarz popełnił błąd - efekt makabryczny, ale błędy sie zdarzają to dziecko miało 20% szans na przeżycie gdyby wszystko poszło dobrze każdy

Kościół katolicki - sodomici - pedofile

homoseksualnych biskupów. Według polskiego kapłana Benedykt XVI pozbawiał urzędu ok. 70 biskupów na całym świecie, którzy albo sami byli homoseksualistami, albo kryli afery związane z homoseksualizmem i pedofilią. Ks. prof. Oko porównuje sytuację do wojska lub policji, gdzie ktoś, kto zdobędzie władzę, zazwyczaj

Koniec kłamstwa smoleńskiego (początek wątku)

wykorzystany. Ale ten naród na szczęście nie myśli, tylko trawi przekazy dnia. Więc teraz mamy walkę z atakiem LGBT na polskie dzieci. Smoleńsk już nie żre propagandowo.

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.