wyszukiwanie zaawansowane
1 776 wyników w czasie 10 788 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: czy to już

minęły 2 lata. Rozstanie z żoną po 19 latach bycia razem, nastąpiło (choć przecież był to wieloletni proces) 25 grudnia 2016 roku, a koło lutego 2017 roku wyprowadziłem się. Pomyślałem, że to dobry czas na podsumowanie, bo przecież kilka osób tu śledziło moją historię, nawiązałem też co prawda

Re: czy to już

napisał, że życie jest gdzie indziej niż myślisz. Nie jest raz czy dwa razy do roku na wakacjach, ale na codzień w domu. Twoja żona jedzie do Hiszpanii z córkami beż Ciebie. Jak się rozstaniecie też będzie jeździć. Jak się rozstaniecie to też będzie miała sama na głowie dzieci. W jej życiu niewiele się

Re: Gdzie składać pozew rozwodowy?

Tak na marginesie - już bezpowrotnie straciłeś trzy lata z 20, o których cię uprzedzałem w 2015. A pisłem wtedy - nic z tego nie będzie, szkoda życia na reedukację pasożyty. Sprężaj się chłopie, bo rynek matrymonalny nie czeka i w końcu stracisz szansę na normalną rodzinę i własne (!) dzieci.

dojrzewam do rozwodu (początek wątku)

, rozmawiać . On był i jest zamknięty na rozmowę.Z nim można porozmawiać o piłce nożnej, co i za ile kupił w sklepie..dodam że jest to też sknerus, z tego też powodu były między nami spięcia a nawet awantury. Jest to człowiek prosty, bez ambicji.Jedna praca fizyczna od 20 kilku lat, żadnych chęci do zmian

Zdjęcia:

opieka nad dziecmi (początek wątku)

czesc, moj jeszcze-mąż nie mieszka z nami od kilku miesięcy; nie utrudniam mu w żaden sposób kontaktów z dziećmi (wiek przedszkolny), przyjeżdża do nich 2-3 razy w tygodniu (popołudniu) i zabiera do siebie co drugi weekend... W tygodniu najczęściej wygląda to tak, że zabiera je na zakupy

Re: emocje

uznawane za ważne przez niego. Na co dzień jestem sama ze wszystkimi sprawami okołodzieciowymi, on realizuje swoje pasje. Dzieci nie mają ojca, poza tym że ojciec gdzieś między wyjściem do pracy, przyjsciem, prysznicem czy czytaniem swojej książki, pogłaszcze dziecko po głowie i jest zameldowany pod tym

Re: Czarna dziura

Żeby to już mieć z głowy - mam duże mieszkanie, dużo dzieci, duży czynsz i kredyt hipoteczny na głowie - potrzebuję więc więcej pieniędzy niż w podanym przykładzie. Alimentów na całość nie żądam - stanowią one około 20-25% domowego budżetu w zależności od miesiąca. Ich wysokość ustalaliśmy wspólnie

prośba o rade i pomoc (początek wątku)

Witajcie, moje 20-letnie małżeństwo sie rozpada, a ja nie umiem wogole ani temu zaradzic ani sie w tym odnależć. Jaki czas temu - ok 8-10 miesiecy - mąż zacząl miec wieczne pretensje. WIdac bylo ze czuje sie sfrustrowany. Stal sie despotycznym pedantem - nigdy nie potrafilismy go ( ja i dzieci

Re: Opieka nad dziećmi

pół niedzieli jest tylko z babcią. Na rowerze nauczyłam go jeździć ja, na basen.chodze ja, narty ja, wakacje ja, nawet na piłkę ja wożę synka bo 2h w tygodniu po południu tata nie ma czasu. I wielkie pretensje że nie spodobał mi się pomysł spędzenia dwóch upalnych dni w samochodzie, foch i straszenie

Re: zaczynam spadac....

Ogarniam się. Mało jednak o życiu wiesz - włączenie z tym ze kłamstwo powtórzone 100 razy staje sie prawda, a dla dzieci wystarczy tych powtórzeń 20. Nie zamierzam walczyć tą sama bronią co zona, bo nie mam szans z nią w tej dziedzinie i jest to dla mnie uwłaczające. I nie umiem pchać sie oknem jak

Rozwód on bogaty ja biedna... (początek wątku)

Zwracam się z takim pytaniem, myślę o rozwodzie dwoje dzieci 16 i 11, przez 12 lat nie pracowałam zawodowo zajmowałam się domem, od dwóch lat wróciłam do pracy, zarabiam niecałe 3000 zł na rękę, pracuje 8 godzin dziennie bez weekendów. Mąż zarabia bardzo dużo jakieś 20 razy więcej ode mnie, mamy

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.