wyszukiwanie zaawansowane
4 wyników w czasie 222 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Apator Adriana- po co reklama?

jak ty to wymnożyłeś? > > że z 10 członków ("NIE BEDE NALEŻAŁ DO KLUBU W KTÓRYM NAZYWAJĄ MNIE NA WSTĘPIE > CZŁONKIEM" :)) 20zł.x 10 z fanklubu=250 zł=1250 balonów hehe? > nie utozsamiam ich z tym co w bydgoszczy, po prostu nie rozumiem dlaczego oni sie nazywaja fan club

Re: Apator Adriana- po co reklama?

organizowania spotkan z zuzlowcami? dlaczego takiego dopingu i tylu atrakcji jak na meczu w bydgoszczy nie ma w toruniu? chodzi mi o race, balony, zimne ognie, flagi.... no kto jak nie oni powinien organizowac doping? 100 balonow kosztuje 20 zl, nie chce zgadywac ale pewnie czlonkowie fanklubu wchodza za

Re: Bilety Ulgowe!!!!!!!!!

Gość portalu: mika napisał(a): > Panie Karwan z całym szacunkiem ośmieszył się Pan na antenie Radia Gra > twierdząc, że najtańszy bilet na meczu Apatora w Częstochowie kosztował 20 > zł, , byłam na wspomnianym meczu i potwierdzam, że NAJTAŃSZY BILET- BILET > ULGOWY KOSZTOWAŁ

Re: Chamstwo w Bydgoszczy

torunczyk lat 20-30 z zona i dzieckiem, prosty dlatego, ze probujac oszczedzic rodzinie tego widoku tak zalopotal menellem ze jakies piwko oblalo jego corki (a moze synow?) za co mu pozniej (chcial?) wpierd...c (l?). na to wszystko zejsc musialo nastu policjantow w kaskach i kamizelkach wymachujac

Zdjęcia:

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.