wyszukiwanie zaawansowane
1 203 wyników w czasie 843 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: niekłańska-laryngologia

-wchodzi się z dzieckiem, pani średnio miła, potem z całą dokumentacją idzie się już z dzieckiem na oddział (tata też nam towarzyszył, chociaż pielęgniarki zwracały uwagę ze tylko 1 rodzic) na "swoją salę", dziecko przebierasz w szpitalną piżamkę (tylko góra, dół jest własny), potem idziecie do zabiegowego na

Re: usg genetyczne Kraków szpital uniwersytecki

Na Kopernika robiłam test PAPP A z krwi i usg. Do obsługi przy pobieraniu krwi nie mam w sumie zastrzeżeń, natomiast do samego badania usg ogromne. Usg robił mi jakiś lekarz, badanie odbywa się przez powłoki brzusznej. W małym koszmarnie zagraconym pokoju było dwóch panów, jednemu przy komputerze

Re: Starogard Gdański

ustąpiły kazano mi iść pod prysznic na pół godzinki jak były te skurcze potem dalej nic rozwarcie na jeden może dwa palce przyszła no i dalej nic badano mnie co jakiś czas sprawdzano tętno dziecka i w końcu przyszły skurcze jak z książki co 2,3 minuty i tak przez całą noc ból z krzyża nie do zniesienia

Zdjęcia:

Re: Poród na Starynkiewicza

ok. 15-20h gwałtowne ruchy płodu co wydało mi się niepokojące. Pojechaliśmy z mężem na IP na Karową ok. 19:30 i po wszelkich badaniach ok. godz. 00:30 stwierdzili, że chcą mnie zatrzymać na patologii, ale nie mają miejsca. Zaczęli obdzwaniać szpitale i w ten sposób przerażona trafiłam karetką do

Re: Sanatorium Dukat, Cegielski, Argentyt Dąbki

Mam ustalony termin 27.07-16.08 z dzieckiem do Cegielskiego chętnie zamienie się na termin 20.07-10-08 jak ktoś chetny proszę pisać ania175@wp.pl

Re: Argentyt Dąbki aktualne opinie

tak mocno jak przy dukacie. w dukacie miała wrażenie ze na placu zabaw zawsze wiało tu w zwiazku z tym że to już jakby w lesie nie było z tym problemu. Ja tam uważam że narzekać zawsze można tylko po co sobie psuć odpoczynek trzeba korzystać i tyle. A i jeszcze jedno a propo chorowania dzieci

Re: sanatorium Anna - Staś Rymanów Zdrój - kto b

posiłki. Dzieci zawsze mają jakich dodatek np. Owoc, kisiel,budyń jogurt,serek. Rano śniadanie jest o 8.30 zabiegi są w budynku bardzo niedaleko o 10.00 wuec spoko spacer, w pierwszym dniu otrzymacie kartę z rozpisanymi zabiegami na jaką godzinę, ostatni zabieg jest o 11.20 Potem obiad o 12.30 i kolacja o

Re: sanatorium Anna - Staś Rymanów Zdrój - kto b

Ale z Tego co dowiedziałam się dzwoniąc tam nie ma problemu rzeby mąż przyjechał tylko na same święta. My tak planujemy zrobić. A jeżeli będzie spał z którymś a dzieci to płacisz tylko 20zl za dzień lub 60 jeśli chce korzystać z wyżywienia. Co do pytania o Annę to nie wiem czy tam jest lepiej ale

Re: CC na Żelaznej - Warszawa

Jeśli matka dobrze się czuje to jest, ale trzeba sobie radzić samemu. Miałam CC o 11, dziecko dostałam o 14 (wcześniej było z tatą, na pooperacyjną mąż nie mógł wejść i zobaczyłam się z nim następnego dnia). W tym czasie opiekowała się nim położna. O 20 pionizacja, ja ledwo żyłam, o 23

Re: Łódź- Medeor

Chciałam dorzucić swoje wrażenie o Medeorze. Nie rodziłam jeszcze, jestem w 39. tygodniu i mimo, ze byłam bardzo pozytywnie nastawiona, to chyba się nie zdecyduję... Od 39 tygodnia ciężarna zakwalifikowana wcześniej do porodu (na wizycie kwalifikacyjnej), ma zapewnione dwa razy w tyg badanie ktg

Re: Łódź- Medeor

Rodziłam w Medeorze na początku 2012 roku, przyjechałam ze skurczami o godz. 10 rano w niedzielę, lekarze badali mnie co godzinę aż do 20:00, o 20 dr Laskowski orzekł że szyjka się scentrowała i wezwali wybraną przeze mnie położną. Przyjechała kobitka o 21 i postanowiła mnie zbadać o 24 okazało się

Re: Szpital Kopernika w Krakowie poród 2014 opini

Ja leżałam w szpitalu tydzień przed porodem (na pierwszym piętrze) i tydzień po porodzie (na parterze). Personel na obu oddziałach bardzo pomocny. Przez cały pobyt nie spotkałam się z chamstwem i nieuprzejością :). Miałam spore problemy z przystawieniem córeczki do piersi i ciągle dzwoniłam po

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.