wyszukiwanie zaawansowane
1 182 wyników w czasie 1 551 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Towarzyszu Zaleski - nie idźcie tą drogą (początek wątku)

) - bo ten przebieg tramwaju to serpentyna czyli wiekszy halas, jazda 20km na godzine - bo tramwaj bedzie hamowal ruch samochodow - bo inwestycja tramwajowa jest b. kosztowna - bo sens polaczenia torami Wschodniej z Lubicka jest imbecylstwem ekonomicznym i sensownym - bo zdaje sie to oznacza ze

Re: Nowi ludzie marszałka Całbeckiego

Ech, Pan Dziergawka chyba Panią Prokurator Panu sprzed nosa sprzątnął, bo pisze Pan jak zraniony rogacz :) Wyje Pan żalem, złością i zawiścią. Sam jad, bez podpisu. I wielkie ego James'a Bond'a :D Sama mam zajęcia ze studentami i ledwo pamiętam ich imiona, co dopiero po 20tu latach. Chciałabym mieć

Re: dobry mechanik samochodowy?

absolutnie nie potwierdza potwierdzonej przeze mnie tezy: Forum Wałbrzych ;-) "Re: Kocioł gazowy co cw - gdzie kupić, kto montuj Autor: basth 11.04.14, 14:20 Sprawdź w 3e heating. Oni co prawda są z Wrocławia ale nie wiem czy do Wałbrzycha też nei dowiozą I nie zamontuja. Oficjalny

Zdjęcia:

Re: Czeczenia - postrach kotów

Mieszkałem na Czeczeni 3 lata (2002-2005). Początki były trudne (m. in. włamanie do mieszkania - oczywiście nikt nic nie widział - i ciągłe scysje z miejscowymi blokersami). Gdzieś tak po roku sytuacja się zmieniła, gdyż, jak to się mówi, zostałem zaakceptowany przez miejscową społeczność. O tego

Re: Rozliczenie zużycia ciepła- SM "Na skarpie"

, Chrzanów Adres: Zielona 20 B Zamontowane wodomierze: FRANCO 1,6 R 20, z zaworem zwrotnym i antykropelkowym Data Wskazania wodomierza głównego w m3 Suma wskazań wodomierzy mieszkaniowych w m3 Różnica w m3 Różnica w % 10-05-20 7,78 7,83 0,05 0,64 10-05-21 15,6 15,73 0,13 0,83 10-05-22 23,49 23,52 0

Re: Sąd Okręgowy Toruń

red.bmx napisał: > Dość dawno temu tez miałem rozwód. > Rozprawa /druga/ trwała 20 minut. > Z żoną uzgoniliśmy: > Dziecko u Ciebie, > bez orzekania o winie /czyli wyciągania budów/ > bez podziału majatku czyli mieszkania/ > Do dzis utrzymujemy kontakty choć

Amazon - dlaczego Poznań a nie Toruń (początek wątku)

Sharpie w Ostaszewie. Tyle że prości ludzie z powiatu gdzie jest 20%-owe bezrobocie i tak nie mają lepszych kwalifikacji i do innej pracy nie poszliby. Tak to przynajmniej bezrobocie spadłoby, bieda mniejsza itd. W czym problem? Nie ma odpowiedniej działki pod taki magazyn? Brak kasy na przygotowanie

Leją asfalt na nowym moście, wytrzyma 20 lat [Z...

Nie wierze w to ze asfalt bez remontu wytrzyma 20 lat biorac pod uwage natężenie samochodów ciężarowych, autobusów, osobowych, dostawczych gdzie na dobe to jest kilkanascie tys aut. To by było cos nieprawdopodobnego w Polsce by powstała droga ktora tyle czasu byłaby wstanie wytrzymać bez remontu

Re: To jest efekt swoistej "kultury jazdy"

> Zgadzam się. Zauważ jednak, że większość wypadków rower/samochód ma miejsce jed > nak z winy kierowców. 11 na 20. 9 na 20 z winy rowerzystów. Formalnie jest to większość faktycznie niemal pół na pół. Odsetek idiotów wśród rowerzystów jest mniej więcej taki sam, jak wśród tych na

Re: Magistrat wyda 0,6 mln zł na imprezę z okazji

. Reszta - 600 tys. zł - może iść na imprezę." TELEBIM tzn ta reklama LEDowa na bloku MSM /ul. Matejki ? Ja głupi się ludziłem ze kazali Link PR sie tam reklamować (czyli z ich budżetu szło) a tu extra kasa ?:)) TORT - rozumiem że wykona go Cukiernia Czasu Gospodarzy ?:)) Na ile będzie zlecka 20 tys

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.