wyszukiwanie zaawansowane
2 818 wyników w czasie 3 420 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: ciąża 37 lat

. Wiadomo, że z wiekiem zmniejsza się płodność (zarówno u kobiet jak i mężczyzn) i jest większe ryzyko chorób genetycznych, ale jakieś ryzyko jest zawsze, nawet u młodszych kobiet. Po 35 roku życia przysługują kobiecie ciężarnej darmowe badania genetyczne (w 13-tym tyg. ciąży) i połówkowe ( w 20-tym), które

Re: ciąża 37 lat

Wiem ze w latach 60-tych, byla taka rzeczywistosc ze wiekszosc dzieci kobiety rodzily miedzy 20 a 28 rokiem zycia. Prawda jest, ze mlodszy organizm lepiej znosi ciaze i obowiazki zwiazane z opieka nad noworodkiem, ale doswiadczona kobieta, w ustabilizowanym zwiazku, ma takze sporo plusow. W krajach

ktoś się jeszcz nabiera na tego ptysia? :D

kaz_nodzieja 17.02.17, 20:55 Nawet z alkoholu zrezygnowałam bo to może wpływać na cykl. kaz_nodzieja napisała: > Myślę, że mogło mi się przyspieszyć od nadmiaru alkoholu w weekend. Wypiłam pon > ad połowę butelki wina, 2 piwa i 2 drinki z wódką. > Zazwczaj piję dużo mniej

Re: Pytanie o cykl - do znających się.

cosmetic.wipes napisała: > Gazet napisał 17.02 o godzinie 20:55: "Nawet z alkoholu zrezygnowałam bo to moż > e wpływać na cykl." > > Gazet napisał 18.02 o godzinie 10:06: "Wypiłam ponad połowę butelki wina, 2 piw > a i 2 drinki z wódką." Czyny mowia glosniej niz

Re: Mój wątek prokreacyjny.

narażania zdrowia) jest dla niego lepiej (w dłuższej perspektywie) niż więcej. Co będzie oglądała w wieku 20-paru lat panna, która od małego dziecka co roku z rodzicami jeździła za granicę w co rusz to inne, egzotyczne miejsce? Ja np. zagraniczne wyjazdy odkryłam po 25 roku życia i w niczym mi to nie

Zdjęcia:

Trzecia ciąża z wpadki?Czy to możliwe? (początek wątku)

. Jestem Mamą trzylatka i 10 miesięcznej córki. Od ostatniego porodu nie dostałam jeszcze miesiączki, nadal karmię piersią. Przy pierwszym dziecku miesiączka pojawiła się ok.10 miesiąca po porodzie. 20.01 współżylismy z Mężem, zabezpieczylismy się jak zawsze prezerwatywą. Od 20. Lub 21 stycznia

Re: Sierpniowe mamusie 2015

przygniatam do pilki) a drugą ręką trzymam za rączki. I tak skaczemy i jezdzimy w przód (ze az ma głowę do dołu - tak ciut oczywiście) i na boki. I cieszcie się, ze Wam dzieci śpią, bo moja pośpi w dzien z 20 min i dupa, teraz pisze z Wami i ją bujam nogą, a jak już nie spi to nie polezy sama i ciagle wyje

Re: Sierpniowe mamusie 2015

Hmm.. My mamy caly materac pod katem 20 st. poniewaz przy refluksie nie wolno spac na plasko. Lekarze zalecaja nawet 45 st! ale to juz tylko na szelkach dziecko trzeba by bylo zawiesic! Wiec mamy wlasnie klin... Dzis juz nie bylo tego odruchu - zobacze co sie bedzie dalej dzialo. Natomiast u

Re: 37 lat i ciaza ? ,pytanie teoretyczne

Procent się rozcieńcza? :) To że z wiekiem rosną szanse na wady to nie jest żaden rozcieńczony procent, tylko fakt. Oczywiście to nie oznacza, że w wieku 40 lat nie można urodzić zdrowego dziecka (przygniatająca większość obywa się bez problemów) ani że w wieku 20 lat szanse na wady wynoszą 0,0.

Re: Późna ciąża

jest pożal sie Boz e w dużej większość wyrośniętymi słabeuszami. Obecnie tez więcej kobiet koło 40-tki decyduje się na dziecko niz jeszcze 20 lat temu. Tak naprawde nie ma dowodów, ze abberacje chromosomowe mają zwiazek z wiekiem czy przekazem genetycznym. Wystarczy o tym poczytać dogłębnie

Utrzymująca się temperatura (początek wątku)

Witam. Czy któraś z Was tak miała - w skrócie. To mój 27 dzień cyklu od 4 dni mam temperaturę (wcześniej nie mierzyłam) równe 37 - mierzę ok 19. Nie zabezpieczamy się z mężem no i oczywiście współżyliśmy w dni przypadające na owulację :) mamy już syna 4 lata, o pierwszej ciąży dowiedziałam się bo

Re: mamy na luty 2015

. :-) dziecko ma już bardzo ciasno i pamiętaj ze 20 godzin śpi. Jak będzie miał na imie Twój synek??

Re: Czerwiec 2015

Witam serdecznie dziewczyny, jestem z trzecim dzieckiem w ciąży :) termin na 20 czerwiec. Już w 14 tygodniu dowiedzieliśmy się, że będzie chłopak. Mam już dwie córki więc wszyscy się cieszą, że teraz odmiana :) Pozdrawiam z Szczecina.

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.