wyszukiwanie zaawansowane
156 wyników w czasie 838 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re:

jakieś zróżnicowanie, można się na zmianę oderwać psychicznie). P.S. Moja też tak ma ;) (i też pracowała, z wyjątkiem paroletniej przerwy na odchowanie dzieci). -- http://dlssm.free.fr/smileyanimaux/2%20(12).gif

Re:

czasu jakas ankiete wypelniamy, za ktora daja $20 na > Amazon :P. No tyle, że łatwo się do jakichś badań klinicznych dostać w razie czego, a sporo tego jest. Ale nie namawiam, mam ukryte motywacje, bo analizuję czasem dane z tych badań i im więcej, tym lepiej. > To Ty w Anglii jestes

Re:

najpoważniejszy wydatek w życiu). Wariactwo z promowaniem dzietności bierze się chyba ze strachu, że: - nie będzie miał kto pracować na przyszłych emerytów, więc dzisiejsi 40-latkowie panikują, a przecież wiadomo, że i tak obecny system emerytalny do czasów ich emerytury nie ma szans dotrwać, więc dostaną

Zdjęcia:

Re:

Ale wspomniana 20-latka miała też poważne problemy z nerkami i dializy. Ja jej się nie dziwię. Chciała trochę normalnego życia, a nie ciągle tylko reżimu. Znam wykształconego mężczyznę 50 plus, który na imprezach lubił opowiadać jak to będąc w pewnym szpitalu kardiologicznym gdzie był zakaz palenia

Re:

beneficia napisał(a): > Ogarnięcie domu+zakupy+gotowanie to max 3 godziny, co ROBISZ w pozostałym czasie? Chyba jestem wolniejsza od Ciebie, bo wszystko to zajmuje mi wiecej niz 3 godziny... Czesto (po malo przespanej nocy) jak dzieci pojda do szkoly, klade sie z powrotem do lozka

Re:

majenkir napisała: > iziula1 napisała: > > Jest cukrzyca z pompą insulinową na stałe. Czy posłałabyś tak chore dziec > ko do przedszkola? > > Niektorzy nie maja wyjscia (praca). A potem jest szkola, tez nie poslac? > I co, dzieciak ma w domu nastepne 20

Re:

iziula1 napisała: > Jest cukrzyca z pompą insulinową na stałe. Czy posłałabyś tak chore dziecko do przedszkola? Niektorzy nie maja wyjscia (praca). A potem jest szkola, tez nie poslac? I co, dzieciak ma w domu nastepne 20 lat siedziec, bo wszyscy sie boja tej jego pompy

Re:

- Jagiellonia 2:2 Mamy nadzeje,ze "144s" na 7% wie gdzie swojego HICIORA pokazac,no nie? A el Comandante uwieraja re 2 pkciki ktore wydymau z siebie bo na more sie nie zanosi. Zmiencie filter w przegodzie nochalowej a frustracyia przestanie Wami Wodzu telepac! Hwgh!

Re:

shige napisał: > > > Tak miałem jakiś czas temu na oddziale 20 latka z porażeniem nerwów czaszkowych > .Chłopak ma jakieś 50 % szans, że zostanie w przyszłości ojcem. Praktycznie nie > słyszy... Pewnie za parę lat będzie znacznie więcej takich dwudziestolatków, bo

Re:

ale przede wszystkim dlatego, ze dziecko uwaznie obserwuje co i jak rodzic robi a potem rodzica nasladuje! Przykladow jest mnostwo - jesli sie wklada w glowe dziecku, ze ma przestrzegac przepisow a jednoczesnie np. samemu przekracza sie notorycznie predkosc lub nie zatrzymuje na znakach STOP, dziecko

Re:

, zrobiliby wszystko jak należy. Gdyby..... Moje dziecko nie jeździ już w foteliku tylko na podkładce. Nie jada tylko brokułów na parze, jada nutellę i słodycze. Ale nigdy nie zdarzyło się, że zgubił się gdziekolwiek, ze spadł jako niemowlak, że wszedł sam do wody. Pracowałam nad tym od początku, pilnując

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.