wyszukiwanie zaawansowane
37 wyników w czasie 384 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: :)

wiekszosc (obstawiam, ze zdecydowana) kobiet, ktora faceta nie zdradzila i nie oszukuje rzekomego ojca dziecka poczula by sie w jakims stopniu urazona. Ale po prostu nie wiem w jakim. Przypuszczam, ze to zalezy od osobnika po prostu, ale chce zamienic przypuszczenia na jakis tam konkret. Czytalem niedawno

od wszystkich odsunęłam z powodu poronień i braku zrozumienia... Mam nadzieję, że nie działam Wam na układ nerwowy;) Jeżeli tak, to proszę piszcie, nie obrażę się, naprawdę zrozumiem. Co do mebli...pokój dziecka jest jedynym pokojem bez mebli, bo miał być dla małego...ale lata mijały, kolejny

włoski odrosną i będą jeszcze ładniejsze, a do dzieci wrócisz z pewnością jak już będziesz silniejsza :) Spoglądaj na Niebo jak najczęściej i uśmiechaj się równie często, życzę Ci tego z całego serca :* Czekam na Ciebie - całuję - olikkk :* http://www.madzik.pl/do_blogow/linie/linnia08.gif

Zdjęcia:

Asiu moje dziecię też ma solidną alergię, ale akurat na leki związane z alergią nie wydaję zbyt dużo. Zamiast Sinecodu na kaszel (ok 20 zł) warto kupować supremin (7-8 zł) Przy chorobach przewlekłych leki sterydowe kupuje się za 1 grosz (np Flixotide, które normalnie kosztuje ponad 100 zł za 12

Dziecko... ty nie wiesz ze kiedys probowano zastraszac ludzi by zapisywali sie do ZSMP - pamietam nauczylela PO, porucznika rezerwy KO ktory grozil nam ze jak sie nie zapiszemy to nas zniszczy i jakos sie nie zapisalismy wiec takie teksty jak twoj, teraz, po tych ponad 20 juz latach budza jedynie

jak czytam wasze wypowiedzi ostatnio. Zobaczcie sobie, co się dzieje na forach, gdzie ludzie płacili po 500.000 zł za mieszkania, mają syf, dwa lata bez aktów not. itd. Ale taki jest już polak, kupi coś taniego i chce gwarancje 20 lat, szybkiej, miłej i profesjonalnej obsługi, pełny wypas, a

:/ > > www.fotka.pl/albumy/tankbike/402,Fotki_z_2010-05-20/49625372 fotka 1: miejsce zbiorki, w tym info gdzie bedzie stac dla odmiany scena (zamiast rikszy), koszulki w punkcie rejestracji... fotka 2: trasa przejazdu -- Szymon "Xun Vixx" Kurzacz - Ożarowska Grupa Rowerowa Zbiórka na WMK na parkingu przed hotelem

przenośnie, takie mam skojarzenia z nastolęctwa), a ja w sobie tego nie czułam. I miałam zgrzyt. I tak naprawdę dopiero jak miałam jakieś 20 lat to zaczęłam odkrywać, że kobiecość jest właśnie w głowie. Tak jak każdy ze stereotypów z matką karmiącą na czele. I każdy ma swoją kobiecość, która czasem

. Nie zgadzają się na > układ, w którym tkwią, który je wykorzystuje. > Tak, znowu jestem subiektywna ;) Posługuję się taką mądrością > codzienności, wiesz, kobiety wokół mnie i ja sama. > Te złe małżeństwa, które 20 lat temu trwałyby, a teraz z inicjatywy > kobiet zostaly

priorytet > ważniejszy, niż udane życie rodzinne. Zwiększenie opiekuńczej roli państwa, > państwowa opieka nad dziećmi, połączona z wyższymi podatkami, co, w sumie, > wypycha kobiety do pracy. Nie wiem, czy powinnam kontynuować dyskusję z Tobą, bo dostrzegam u siebie zbyt duży

dla ludzi bez wlasnego zycia. Kobieta moa problem ze "samoswiadomoscia" dopiero, orgazm bardziej przemawia do jej rozumu ale jeden to za malo. CZasem kobieta musi puścic sie byla jak i byle gdzie z byle kim przynajmniej 10 razy zanim uwierzy ze jest piekna. Tylko komu zalerzy na takiej? To sie

1 2 3 4
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.