wyszukiwanie zaawansowane
15 667 wyników w czasie 4 632 ms
Sortowanie wyników: wg trafności wg daty

Re: Otwórz szerzej oczy

2004 stanie. to teraz lekarzu specjalisto powiedz gdzie się bawisz jest godzina 23:50 , jestem pewien ze na jakimś balu za kilkaset złotych za swoje "marne złotówki"

Re: zlecę tłumaczenie pol-ang

Zgroza na sam Nowy Rok!! Robię to od dwudziestu lat, najczęściej bardzo trudne rzeczy. I wybacz, btk, ale nie wierzę w to, co piszesz. Chyba, że jesteś cyborgiem. Ile czasu zajmuje czysto mechaniczne przepisanie jednej strony bez błędu? Bez żadnej pracy koncepcyjnej? Ok. 20 minut (lekko

Re: my

, gdzie jest więcej roboty, masz paru kolesi którzy załatwiają robótki dla znajomków. W innych częściach kraju jest nieco inaczej. Ja muszę zarobić przynajmniej 4000 - 5 000 PLN miesięcznie. Jak będę wybrzydzać i obrażać się na tych co dają 20 zł za stronę to nic nie będę mieć, poza świadomością

Re: Prostaku bez honoru daj linka

rodzin zarejestrowanych jest ok. 130 > 0, a co ro > > > ku przybywa 3000 - 4000 dzieci czekających na adopcję. Dzieci z uregu > lowanym > > > stanem prawnym, czekających na adopcję jest WIELOKROTNIE więcej, niż > rodzin > > > chętnych do adopcji. > >

Oczywiście, że na pewno, oszustko.

Dzieci zgłoszonych do > > adopcji jest 6 tys. rocznie, natomiast dokonuje się przysposobień od 2000 do > > 3000 dzieci.< Przypominam, że rodzin zarejestrowanych jest ok. 1300, a co ro > > ku przybywa 3000 - 4000 dzieci czekających na adopcję. Dzieci z uregulowanym > >

Zdjęcia:

Re: Który poradnik usypienia jest lepszy?(długie)

Dziękuje Wam wszystkim za odpowiedzi na moje pytanie.Dziś zamówiłam książkę "Każde dziecko może...". Ograniczam małej drzemki dzienne ale na razie bez wiekszych rezultatów.Dziś spała 2 gosziny dopołudnia i 30 min od 14.45 do 15.15. Niestety o 20.30 padła jedząc cyca, zaniosłam ją do łóżeczka

Który poradnik usypienia jest lepszy?(długie) (początek wątku)

Ostatnio sporo na forum postów o usypianiu dzieci.Wiele mam poleca metody z książek.Musze przyznać,że do tej pory podchodziłam do tego bardzo sceptycznie.Ba wydawało mi się to wręcz okrutne.I nadal tak myślę jezeli chodzi o całkiem malutkie dzieci takie mniejsze niż 6-7 m-cy. Do teraz moja

Re: SALA BALOWA - WSTEP WOLNY,drzwi otwarte

fenomen tego obrzydliwca (zewnetrznie). Pokazywali caly czas sale i wszyscy, doslownie wszyscy spiewali z nim, a publicznosc byla miedzy 20-60 lat. Kto odwazy sie skrytykowac jego repertuar? Ja bylam naprawde wzruszona i szlag mnie trafil, bo musialam na koncu zadzwonic do siostry i rozmawialysmy

Palestyna - ziemia Palestyńczyków czy Żydów? (początek wątku)

Hebrajczycy przybyli do krainy Kanaan w XII w. przed Ch., gdy wielkie mocarstwa tego regionu borykały się z wieloma problemami. Pod wodzą Jozuego opanowali Kanaan, gdzie się osiedlili rządzeni przez lokalnych wodzów (sędziów z biblijnej Księgi Sędziów). Zastali tam zagospodarowane ziemie bo

Re: mieszkanie z aneksem kuchennym

dzieciach. W miejscu gdzie normalnie wisialy by gorne szafki (gdyby byla sciana)mozna powiesic szafki ze szklanymi drzwiczkami na obie strony i trzymac tam np szklanki, kubki z zastawe stolowa ktorej widok ci nie przeszkadza. Jesli blat pod spodej jest dosyc szeroki to nikt sie o nie nie bedzie

Re: mieszkanie z aneksem kuchennym

Bardzo dziękuję wszystkim za opinię. Mieszkanie które planuję kupić ma mieć 40 m - jeden pokój 10 m, a ten z aneksem ma mieć 20 m. Z projektu mieszkania nie bardzo widzę możliwości oddzielenia ścianką kuchni od pokoju.Mam dwoje małych dzieci. Wiem iz nie jest to idealne mieszkanie ale ma 2

Re: Łapówka dla inspektora

W moim UKS, gdzie pracuję najlepszy samochód ma dyrektor, a mianowicie Hondę Accord. Mercedesami natomiast przyjeżdżają akurat biedni padatnicy. Ale z drugiej strony tak powinno być, skoro z "Rzeczypospolitej" dowiaduję się , że dostaję premię za wyniki (czyli znalezione zaległości) w

Re: NIE stać mnie na drogie kosmetyki:-(

jednymi z najdroższych na świecie. Nawet w Niemczech tusz Lancome kosztuje 20 euro (około 80 złotych), gdy u nas 115. Może dlatego, że mało kto w Polsce te kosmetyki kupuje. Lubie się szarpnąć na jakis super kosmetyk, ale prędzej go kupię na wakacjach na Słowacji niż w Polsce w Sephorze lub

Re: NIE stać mnie na drogie kosmetyki:-(

za iles tam lat > zdobeda wiekszy prestiz i jak powiesz swoim dzieciom, ze uzywalas jako > studentka soraya, powiedza Ci "woow" :-)) > Balbiniu droga, popieram wszystkie Twoje postulaty prócz trzeciego. Kiedyś też myślałam, że jak skończę studia,będzie mnie stać na perfumy ...no

No, a ile kosztuja Was wasze dzieci? Mniej? Hm...

No to policzmy, Srednio koszt dziecka okolo 5000 na rok (mysle ze jest to bardzo konsewatywna figura), wliczylem, ubranka, jedzonko, lody, wczasy, przedszkole, szkolne podreczniki, wczasy itd... Do 20 roku - 20x5000 = 100000 Teraz ukryte koszty, no i tu zaczyna sie jazda...wezmy pod

1 2 3 4 5 6
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.